SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GNC

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 230 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20662
5ewku mam zapytanie gdzie chodzisz na sale w NY .Ponieważ niedługo tam bede i bede musiał gdzieś się zachaczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9316
Pemi Ja Chodze Na bally ale z tamtad sie wypisuje tzn nie wiem jak to zrobie bo tam trza podpisac kontrakt na 3 lata a ja takiego cos pier#### i zapisuje sie na Dolphin Dobra Silownia tylko ze na tej Bally Mialem Saune parowa i normalna 2 pietra maszyn i basen eh a na dolphin nima prawie nic ale jeszzce sie zastanowie wieksze pytania wal na gg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 230 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20662
dzięki !dzisiaj i jutro siedze w robocie i nie bardzo mam czas ale w poniedziałek jak bedziesz na gg to z przyjemnoscią bym z tobą zamienił kilka słów .Pozdrowienia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
SPAMERZY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9316
Mi 7 lutego 2004 walna Rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jak tam panowie co tam , jak sie zyje w usa , łatwiej niz w polsce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9316
Mi 7 lutego 2004 walna Rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
latwiej, ajAk ja mam tylko 15 lat wiec wiesz , ale na odzywy juz od matki ciagne kase, no w tym sek, ze ona nie wie, ze mi na odzywki daje, narazie tylko bialko, za 8 miechow moze sypne se jakis cykl z kreatynka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a na przykład porównując zarobki do odyzwek jak wychodzi??dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Kult z tego co ja sie orientuje(bywam tam w wakacje tylko ale sporo odzywek kupuje to zarobki rozne, zalezy gdzie pracujesz,ile godzin, jaka stawka na godzine...Ja zawsze miescilem sie w przedziale 350 - 500 $ tygodniowo,ja pracuje bez pozwolenia, czasami oram jak dziki osioł no ale w takim celu tam w koncu jezdze..Ceny odzywek podobne jak u nas chyba, nie pamietam juz dokladnie,ale niektore drozsze, niektore tansze...., tez kupowalem w GNC i mialem karte

Zmieniony przez - Clenoman w dniu 2004-06-20 13:46:34

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatynka PILNEE

Następny temat

ODŻYWKI DLA PIŁKARZY ???? doradźcie !!!!

WHEY premium