SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINO a LIPO - wątpliwości [lekarz]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34
napisz od czego to masz kiedy powstało

kropelka koksu i morze jedzenia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7194
Gino jest twarde a lipo miekkie. Przecież to łatwo wyczuc. Gruczoł sutkowy jest twardy a tkanka tłuszczowa i woda to taka galaretka :) Złap za sutek i pomacaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 702
jestem w juz po 2 strzalach deci i tescia no i boje sie o ginekomastie bo wyczulem grudki jak dotykam lewego sutka nie zauwazalne dlatego wole przeciwdzialac jak najszybciej , no tylko czy po 2 strzalach mozliwe jest ze tak szybko zaczeloby sie cos dziac ? biore tescia jelfy i dece nandroxen w dawkach test prolo 200mg co 5 dni i deca 200mg co 7 dni . zamowilem tamoxifen i zamierzam go wziasc oraz witamine b6 ktora podobno pomaga. co o tym myslicie ? zaczac brac tamoxifen i w jakich ilosciach ? 20 mg dziennie ? dodam jeszcze ze od poczatku cyklu biore VIGOR a tam jest 100 % dziennego zapotrzebowania na wit b6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
twoje zapotrzebowanie na b6 to okolo 5mg i pewnie tyle tam jest. a przy podwyzszonej prolaktynie musisz walic od 500mg w zwyrz. ale ogolnie b6 malo co ci pomoze. mozesz brac ja profilaktycznie po 300-400mg ed, jak bedzie sie cos dziac mozesz zwiekszyc a jak to nie pomoze to musisz uderzyc bromocryptyna w prolaktyne lub nolva w estry. ale wczesniej najlepiej zrob badania, chyba ze wolisz walic wszystko na raz nie wiedzac co pomoze.
jak zaczyna sie cos dziac z gino sutki sie powiekszaja i zaczynaja swedziec szczypac bolec. pierwszy sygnal nadciagajacego gino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
A co to jest ta Bromocryptyna?

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a co to jest wyszukiwarka albo google wiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
OK spoko. A mozna ta bromokryptyne kupic bez recepty?

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
w aptece nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
A w ogole sie nie da tego zakupic bez wizyty u lekarza?? wydaje mi sie ze mam poczatki gino prolaktynowego?? Pomozcie. Co mam zrobic?

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
no to zrób badania,potem z wynikami do lekarza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do chudziny jordana i wszystkich duigo dystansowców.

Następny temat

deca+?

WHEY premium