SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GENESIS TO MARNA PODROBA-NIE KUPOWAC !

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37560

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
czyli qtas wielki z tym genesisem, Infa juz kiedys prosilem, zebys to napisal i sie w koncu dowiedzialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
balbym sie underowego t3 brac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
ja bym sie nie bal o ile by dzialal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
wlasnie shield mialem pisac, ze t3 to juz sporo powazna sprawa i nie koniecznie under musi byc zanizony. moglo sie przypadkiem w 1 serii sypnac i lipa. myslisz, ze bierzesz 50 a okazuje sie, ze 200. to tylko domniemanie. ale wlasnie taka towarzyszy niepewnosc underom. a t3 to juz nie cukierek. mozesz wbic zamiast 500 to przypadkiem 700 tescia czy deca. ale z t3 sprawa jak wiekszosc wie nie jest taka prosta.

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
wlasnie jak mniej to luz ale jak wiecej to juz... nie luz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11587
Irko sprawdz maila, albo podbij na gg, bo sprawe mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Też bym w życiu nie wrzucił underowego t3. A jeżeli sytuacja taka jak pisze Globkop miałaby miejsce to teraz po moich przejściach z t3 to bym nie czekał co się stanie. Dzwoniłbym po karetkę. Poważnie. I bym się wysypał jak maluch na 1 spowiedzi co brałem. Tego się nie da kontrolować domowymi sposobami, albo że za 2 godziny przejdzie.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
jezeli ten under ma cene przegieta a jest taki a nie inny to czemu niewybierzecie czegos innego? jest naprawde duzo sprawdzonych firm ktore dbaja o renome juz od dluzszego czasu i wcale nie zapowiada sie by sie im noga potknela, malo tego wypuszczaja na rynek nowe towary co jakis czas. otworzcie oczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
no genesisa pod niebiosa wychwalali to sam w to uwierzylem, wszystko niby sprawdzone itd a tu choy, jednak to winko bez napisu na kapslu dziala wyqrwiscie, zreszta widzialem tylko to winko i t3 na zywo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
mozliwe ze ten genesis zanim dotarl w rece wlasciciela przeszlo przez paru innych typkow i po drodze ktos ***nal wala, ciekawi mnie jedna rzecz ze na zagranicznych forach niespotkalem sie z negatywna opinia genesis- sprawdzcie.

ja osobiscie wale Tren Ace, Prop i Bold z EliteFitnessPharma i jestem zadowolony w hooj, na chwile obecna niewyobrazam sobie dobrania srodkow z innego zrodla niz EFP no chyba ze Apteczny towar

ps.do autora- mozesz ***nnac fronta winstrol 450mg jednorazowo

Zmieniony przez - L_a_Z_a_R w dniu 2009-03-19 00:18:38

Zmieniony przez - L_a_Z_a_R w dniu 2009-03-19 00:19:29

Zmieniony przez - L_a_Z_a_R w dniu 2009-03-19 00:19:49
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Desma.

Następny temat

Boldenone

WHEY premium