SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GENESIS TO MARNA PODROBA-NIE KUPOWAC !

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37563

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14780
Mam pytanie do > globkop64 na tej pierwszej fotce twojej co wstawiles pisze pod nią porownanie z innym underem wyrażnie go odwrociles zeby nikt nie wiedzial co to za firma wez wstaw jeszcze jedną fote ale odwroc normalnie tak zebym widzial co to za pewna firma niby jest i bede wiedzial za co sie łapać bo widac wiecej prochu tam jest...

bez kasy nie ma masy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
To które dał do porównania to Chinoin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
proch nie jest wyznacznikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
globkop64, mr.j, marqz sog i dla scorpio tez sog jak sie pojawi. jestem pod wrazeniem trzezwosci umyslu chlopaki, z poczatku nabralem sie, ze to org genesis przybyl do Polski.

Zmieniony przez - -SHIELD- w dniu 2009-03-11 17:04:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
ja tak samo bez sensu podekscytowalem sie genesis ze jakas dobra sprawa, i tez na pocztaku myslalem ze autor to naganiacz chinoin ale okazuje sie uczciwy user...
1

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
Uwe, Shield, widac, ze neutralni w tej sprawie jestescie. naganiacz chinoin ze mnie zaden. kupilem 2 mleka chinoin, a wlasniciwe wymienilem u dila bo mi wino scantel nie podeszlo. stad mi stoja 2 flakony. i nie wiem czy wbijac. bo ani zlych ani dobrych opinii nie ma o chinoin wiec sam nie wiem.

edit. tu bardzie chodzi o to, zeby nie tepic ludzi ktorzy wprowadzaja to na rynek bo prawda jest taka ze co drugi dil nie wie co i skad pochodzi i co sprzedaje. ciezko bedzie tepic grube ryby niestety. ale trzeba miec oczy szeroko otwarte i jak najwiecej wprowadzac opinii. mogloby byc to genesis, ja nic do tego nie mam, ze podroba undera. ale nich to bedzie produkt ktory spelnia jakies tam ustalone normy a nie reprezentowac totalny shit a i tak znajda sie ludzie co to chwala.- wiec sila rzeczy nie musze byc Sherlokiem, zeby podejrzewac, ze ktos ma interes w pisaniu i chwaleniu produktu jak cala reszta pisze, ze cos jest nie tak. zawila sprawa ale trzeba miec oczy szeroko otwarte. chociaz z genesis sprawa jest jasna. po co wymyslac nowy produkt jak mozna podrobic genesis i pchac shitowskie wino za cene 2 flakonow innego mleka. to jest s****wysynstwo o ktorym trzeba trabac, zeby temu komus biznes nsie nie udal, najlepsza dla niego nauczka!



Zmieniony przez - globkop64 w dniu 2009-03-11 18:17:55

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
polscy producenci = marnosc nad marnosciami ha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966
Ja powiem tak.
Nie jestem naganiaczem zadnej marki. Z genesisem mialem tyle wspolnego, ze zamowilem wino w tabsach zaraz po tym jak pojawio sie na forum. Zaplacilem, tyle ile mowiono w pierwszych artach, wiec sporo wiecej niz za "pospolite" wino innej marki.
Sam tego wina nie jadlem, lecz jadl moj znajomy, ktory przygotowywal sie do zawodow. I tak bylo w planie od poczatku.
A co do wina - bardzo zadwolony z efektow, fakt ze przyjmowal razem z innym towarem (prop/tren - niewazne jakich firm), lecz w pierwszym tygodniu czul bole w stawach, oprocz tego ubicie i ciagle spiecie miesni (lecz niejest to typowe dla tylko jednego srodka)

Tak wiec, niebronie Genesisa, nie chwale. Mowie poprostu, ze pomimo tego co odkryliscie w Grupie Dochodzeniowej towar najzwyczajniej dzialal.
Jednakze z drugiej strony jestem wdzieczny, bo sam planowalem zakup wina inj. gdyz do RWR niemam obecnie dostepu.

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 127112
sog dla autora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zmien dila

Wino genesis plyn bierze moj znajomy i dziala super z jego relacji. Wino tab bierze przynajmniej 3 znajomych tez dziala na nich bardzo dobrze.

Nie wiem z kad autor mial ten towar ale zycie jest takie a nie inne. Walki byly sa i beda.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Desma.

Następny temat

Boldenone

WHEY premium