SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głupota ludzka %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Teraz juz wie mczemu niektorzy odemnie z silki tak nie rosną

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Kolejna mądra dieta jedna z wielu:

to takk .. produkty jakie posiadam to : ryz , czasami piers , twaróg , szynka drobiowa.. makaron , ryba w puszczce *(makrela,tunczyk)

nie wiem czy dobrze sie odrzywiam\ ^^

rano 7;30 200g twarogu + chleb pszenny + szynka

przed treningiem ryz sos
po tez ryz albo gainer nie wiem czy dobrze robie ale łatam dziury gainerem
na noc ryba z chlebem ;p

Na tym sie nawet dobrze Ku*y nie da zrobic a co dopiero masy

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
gdzie to piszą?

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
nie mozna podawac linkow do innych for. jak bym mogł to bym podał info.e-kulturystyka.www

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
maxwite podniecasz sie jakby nie wiem co tam bylo napisane (chodzi mi o ostatni post). Nawet nie wiesz na jakich dietach wielu ludzi robilo mase i to nierzadko dobrej jakosci Malo wiesz, sadze ze naczytales sie paru artykulikow, na jakims forum zobaczyles ze jest troche inaczej i robisz sensacje, wiecej praktyki, mniej teori, lepiej na tym wyjdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Wątpie by na tym zrobic jaką kolwiek mase mięsniową moze 1kg na rok
pozatym tutaj nie ma prawie wartosci O.

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niedawno na sfd sprzeczal sie ze mna koles ze po treningu dobra jest salatka i ze tutaj herezje mu pisze ze tak nie jest . bo na innym forum mowia ze salatka po treningu bardzo dobra i oni sa po medycynie

Zmieniony przez - psonic w dniu 2008-06-26 14:22:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Psonic własnie z takimi typami jest najgorzej przyjdzie i sie wymądrza, ja szczeze ufam wiedzy Makerloja Skalara Dromera po czesci studenskiego hihehe i reszty czołowki niz jakiemus typowi co wpadnie i pisze głupoty, Ten jego kolega miał chyba skonczoną medycyne jak moj rodzinny lekarz, kiedys nie miałem neta i dojscia do SFD wiec czerpałem wiedze od lekarzy czegos nie wiedziałem to szłem i sie pytałem, spytałem sie ile G białka na Kg masy ciała to odpowiedział ze 1g jak cwicze i to juz jest wystarczająco

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
maxwhite to jak wytlumaczysz ze ludzie robia przykladowo 15 kg w pierwszym roku, a maja jeszcze gorsza diete ? Ja zrobilem 30 kg w 3 lata bez supli na gorszych dietach niz ty podales. Ciekawe jak to mozliwe co ? Jezeli myslisz ze tylko jedzenie 10 jajek dziennie, 1 kg miesa i 1 kg ryzu dziennie da ci pare kg masy to musisz jeszcze troche przezyc w tym sporcie Owszem jest to lepsze wyjscie, ale wielu ludzi dorobilo sie naprawde porzadnych sylwetek, a diety ulozonej nie mieli nigdy, znam takie osoby osobiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Wiem ale jesli ktos zaczyna z niedowagi, zauwaz skromne ilosci białka, ja takze mam znajomych ktorzy bez jakiej kolwiek diety osiągneli bardzo pokazne sylwetki (czytaj:45-47 w kablu) ale nie sa to b.czyste łapy ubite, okablowane takie jakie by mogli osiągnąc dzieki diecie jesli ktos chce byc "kims" w tym sporcie to jednak musi przestrzegac tych wartosci.

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta nowicjusza do poprawy

Następny temat

Do oceny...Dieta na mase...

WHEY premium