SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Furman i konie - tsunami spampost vol. 1

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Akurat o daltonizmie i krotkowzrocznosci u ssakow wiedzialem od dawna Natomiast z osobistego doswiadczenia wiem, że można przekupić konia kostkami cukru(choc nie pamietam kiedy i gdzie sie o tym dowiedzialem-pewnie z jakiegos filmu)

Co prawda nie wiem, na ile zwierzak jest wtedy gotów, by na nim jeździć(jechałem na koniu ledwie pare razy i jakoś mnie nie ciągnie by próbować znów), ale przynajmniej człowieka nie skopie, bo liczy na kolejne kostki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
Ja trochę jeżdziłem ale żal mi było tych koni bo tak się śmiesznie pode mną uginały...

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Pode mną też sie troche uginały, ale bardziej deprymujące było to, że mi sie nogi prawie wlokły po ziemi, choć to był ponoć normalny koń, a czułem się jak na jakimś kucyku Na ale tak to jest, gdy człowiek składa się w większej części z nóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
A teraz pytanie z historii - jaki koń jest najbardziej znany? (Trojański już był, mówimy o prawdziwych koniach), ja stawiam na kobyłę marszałka Piłsudskiego, to była sławna kobyła, prawie tak samo sławna jak sucyna Dorna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
Piękna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Najbardziej znany jest Bucefał - rumak Aleksandra Macedońskiego

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Dwa pytania.

1: Tenshin - ile ważysz?
2: Cavior ile masz wzrostu?

ewentualne trzecie - gdzie takie kvrwa konie robią że jeden nogami do ziemi sięga a pod drugim się grzbiet ugina

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
Ostatnio przekraczałem 110, teraz powoli spadam..

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
To jaki to był koń że 110 kg nie utrzymał Plastuś?
A z tego co pamiętam to koń nawet jak niesie dzieciaka to grzbiet wygina do góry i do dołu taka strategia obronna - nieprzygotowany przeciwnik zmiażdży sobie klejnoty

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
Ja mam mięciutkie serduszko i nie mogłem patrzeć jak się bidulka męczy...

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stanikomaseczka uratuje ci życie

Następny temat

POWRÓT FERNANDO VARGASA

WHEY premium