SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Focus T25

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez QUEBLO z działu Trening w domowych warunkach.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 478
Hej, ma nadzieje, że dobrze trafiłam i nie robię śmietnika z forum.

Chce się dowiedzieć, czy ktoś z was wie cokolwiek o ćwiczeniach popularnego autora Insanity - Shaun T?

Ćwiczenia
Focus T25 to 25min różnego rodzaju ćwiczeń:
- Total body circuit
- cardio
- Ab Intervals
itp.

Cały plan polega na ćwiczeniach 4 x 25min + cooldown (poniedziałek-czwartek)
1 x 2 x 25min + cooldown (piątek)
Rest (sobota)
Stretch (niedziela).

Plan Alfa i Beta.

Powiedzcie co sądzicie o tych ćwiczeniach?
Zależy mi najbardziej na redukcji i wzmocnienue mięśni - na chwilę obecną nie są one w najlepszym stanie.

Czekam na opinię i z góry serdecznie dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2
Witam, ja musze się pochwalić ćwiczyłam przerobiłam wszystkie 3 fazy i jestem mega zadowolona. Zgubiłam zbędnych kilogramów 24 będąc na restrykcyjnej diecie przez 3 tygodnie po tym czasie zaczęłam racjonalnie się odżywiać do tego ternowalam. Zajęło mi to pół roku i waga się ustabilizowała i nie rośnie od 1.5 roku. Między czasie ćwiczyłam 3razy w tygodniu aby nie stracić tego co wypracowałam. Później kupiliśmy do i to spowodowało że nie miałam czasu na treningi. Jak sytuacja się ustabilizowała próbowałam różnych ćwiczeń ale żadne nie dawały mi statyfakcji czułam że to była tylko rozgrzewka. Wróciłam do Focusa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
Skoro nikt się nie wypowiada merytorycznie, to ja wypowiem się niemerytorycznie. Sądzę, że marketing lubi nazwy, nowe nazwy i firma sprzedająca te treningi wyprodukuje jeszcze niejeden dobrze brzmiący trening brzmiący niemal jak spalacz tłuszczu wyprodukowny w zaawansowanym naukowym laboratorium. A chodzi tylko o motywację z telewizora, na czym karierę robi pani Chodakowska.

Sądzę też, że jakbym miał robić taką formę aktywności to bym wybrał ćwiczenie capoeiry, dzikie afrykańskie tańce, lub też ćwiczenia w stylu animal flow co by dodało też pewnej zwinności, zamiast dziwacznycg podskoków po których większość na wstępie ma kontuzję. Widziałem kiedyś filmiki na youtubie jak insaninty robiły ważące ponad setkę panie i nie wyglądało to zdrowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a jakaś bardziej szczegółowa rozpiska dzienna tego planu?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 478
z tego co wiem (nie robiłam osobiście) insanity jest trudniejsze od focusa.

O szczegółowy plan mi bardzo trudno.
Nie znam dokładnie nazw ćwiczeń.

Z tego co potrafię wymienić:
- squats
- plank
- plank walk
- burpee
- lunge
- push-ups
- sprint
- kick low and hight

To są ćwiczenia bez obciążeń.

Zmieniony przez - julkaa w dniu 2013-12-05 23:51:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
To jest trening kondycyjny ( aeroby w domu) i w zasadzie chyba możesz tylko sprawdzić na sobie czy dajesz radę go kontynuować. Insanity był trochę sprzeczny, bo pokazywał grubasów oderwanych od kanapy i dawał im trening dość intensywny oparty na podskokach, a później kolana bolą i inne kontuzje, a tempa i tak nikt nie wytrzymywał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 478
NA chwilę obecną z racji pogody i braku możliwości biegania może być na redukcji? Dawać w 90% daje radę, chociaż nie wiem czy jest to typowy aerobowy trening. Wydaje mi się cięższy. Jestem już po 1 mieś ćwiczeń i powiem, żę jakiś wyśmienitych rewelacji nie widziała tak jak przy bieganie. Pewnie to dlatego, że organizm zatrzymał się w miejscu ze spalaniem, bo od września waga ani rusz, a wręcz przeciwnie - poszła w górę + cm też, a tłuszcz nadal jest... Czytałam o ćwiczeniach siłowych? Może to pomoże spalić zbędną tkankę tłuszczową?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
na redukcje to masz diete, i to ona w 90% warunkuje sukces
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 478
Zmieniłam już sposób odżywiania. Ale bez ćwiczeń też sie nie obejdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
czynniki odchudzające są powszechnie znane : dieta, trening siłowy, aeroby. ograniczenie stresu itd...ale też przedewszystkim staż. zdaje się już jesteś szczupła, efekty będą coraz wolniej. potrzebny jest staż. to trzeba bardzo dobrze znać swój organizm, żeby tak wcelować co robić, żeby efekty były na bieżąco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
NA chwilę obecną z racji pogody i braku możliwości biegania może być na redukcji?


ee tam,ja wciąż biegam. Mijam też dużo innych biegających wśród których, tu Cię mogę zaskoczyć, jest więcej kobiet niż mężczyzn.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 478
Ja bardzo chętnie bym pobiegała bo chce przygotować się do półmaratonu na marzec. Z tym, że wracam do domu koło 21 ostatnio, także bieganie właśnie z tych względów odpada. To co było plusem w lato, staje się przeszkodą w zimę :/ Chociaż dziś też widziałam biegaczy - hardcory w taką zawieję :P Ja od stycznia planuję siłownię (lub ćwiczenia siłowe w domu) + bieżnię. Nie jestem niestety szczupła. Zeszłam z 67kg do 57,5kg, teraz ważę 61kg (też w sumie dziwna sprawa dla mnie, bo dalej ćwiczę- część może to mięśnie, jednak wymiary w cm też poszły w górę). Głównym problemem u mnie jest duży poziom tkanki tłuszczowej. Nawet przy 57,5kg nie wyglądałam dobrze. Myślę, też że duży powód moich ostatnich niepowodzeń to właśnie stres, ale tym, że za bardzo chce. Chce zmienić siebie. Zaczyna mnie to przerastać chyba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Morfina_czas na zmiany

Następny temat

bialko

WHEY premium