SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitmax - Octagon

temat działu:

Fitmax

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8758

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177



Opis

- Zwiększenie motywacji i możliwości treningowych
- Ukierunkowanie na pobudzenie i poprawę wytrzymałości
- Usprawnienie regeneracji oraz detoksykacji organizmu
- Bez dodatku maltodekstryny i glukozy
- Bez aspartamu
- Naturalne aromaty i barwniki

FitMax Octagon to zestawienie odpowiednio dobranych składowych, pogrupowanych w cztery synergistycznie działające kompleksy. Matrix energetyzujący, w skład którego wchodzą: kofeina, wybrane aminokwasy oraz ekstrakty roślinne, odpowiedzialny jest za zwiększenie motywacji, koncentracji oraz pobudzenie organizmu.

Poprawę wytrzymałości potęguje połączenie: beta-alaniny, winianu L-karnityny, magnezu z witaminą B6 oraz odpowiednio wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych. Zestawienie kilku form kreatyny z BCAA przekłada się na wzrost siły oraz intensyfikację efektu antykataboliczno-anabolicznego. Dopełnienie całości stanowi formuła detoksykacyjna złożona z L-glutaminy, AAKG, glukuronolaktonu oraz ekstraktu z cytryńca chińskiego. Odpowiednio skomponowany skład produktu FitMax Octagon wspomaga działania treningowe oraz intensyfikuje potreningową regenerację organizmu.



Zalecane dawkowanie

1 porcję (19 g proszku – 1 miarka załączona do opakowania) rozpuścić w 250 ml wody.
Spożyć 40 min przed treningiem. Produktu nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być
stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.



Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Octagon
Porcja 19g
Ilość porcji w opakowaniu 26
Opakowanie 494g
Zawartość jednej porcji zaw:
Energizing Matrix :
- Tauryna 1200 mg
- L-tyrozyna 1000 mg
- N-acetyl-L-tyrozyna 1000 mg
- Kofeina 200 mg
- Ekstrakt z Yerba mate 125 mg
- Ekstrakt z Tribulus terrestris 100 mg
- Ekstrakt z żeń-szenia 50 mg
- Ekstrakt z grejpfruta 40 mg
Maximize Strength Blend :
- L-leucyna 2000 mg
- Jabłczan trikreatyny 1000 mg
- L-izoleucyna 1000 mg
- L-walina 1000 mg
- Monohydrat kreatyny 1000 mg
High Performance Blend :
- Beta-alanina 2000 mg
- Winian L-karnityny 1500 mg
- VinitroxTM 200 mg
- Magnez 57 mg
- Ekstrakt z korzenia imbiru 30 mg
- Witamina B6 3 mg
Detox Formula :
- L-glutamina 500 mg
- Glukuronolakton 300 mg
- AAKG 250 mg
- Ekstrakt z cytryńca chińskiego 50 mg

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Stosował ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9840
polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Miałem 2 saszetki do przetestowania i jestem już po testach.

Bardzo fajna przedtreningówka.
Smak - grapefruit-grape - lekko kwaskowy i orzeźwiający. Wszedł rewelacyjnie 10/10
Rozpuszczalność - zero grudek, zero pływających kłaczków 10/10

Działanie:
Fajnie pobudziło bez efektu latania po ścianach. Zdarzyło mi się przy innej przedtreningówce, że nie wiedziałem co z sobą zrobić, czy już łapać za ciężar czy jeszcze nie - tutaj tego nie było. Koncentracja i skupienie 100%
Szukałem przedtreningówki pod sport kondycyjno-wytrzymałościowy (trenuje crossfit) i dobrze trafiłem - pompy brak, ale w moim przypadku to bardzo dobrze. Moc przez całą godzinę intensywnego treningu.

Polecam dla osób trenujących kondycyjnie i wytrzymałościowo. Myślę, że to dobra przedtreningówka pod sporty walki.
Osoby oczekujące mega pompy i wystrzelenia w kosmos raczej się zawiodą.


2

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitmax - Green L-Carnitine

Następny temat

Fitmax - BCAA Pro 8000

WHEY premium