SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FitMax i Ankos Zapasy Poznań

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Mamy zaszczyt poinformować, że do szeregów naszego Szwadronu dołączyła legenda pośród sceny MMA i zapasów - Team Ankos Zapasy Poznań.

Łączymy siły by promować te wspaniałe dyscypliny.

Pozdrawiamy - Szwadron FitMax'a



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
Oj Fitmax chyba odbija się czkawką takim potentatom jak Olimp i Trec :) ale to dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Nigdy nie dbaliśmy o taki efekt żeby odbić się czkawką. Poprostu stawiamy na potencjał i talent a nie nazwiska. Bo sami na codzień ostro trenujemy i tym żyjemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
wiem,że nie dbaliście o taki efekt,ale uwierz mi,tak to pewnie jest postrzegane :) a co do Drysdale - widziałem, szacun!! Rośniecie marketingowo, i to bardzo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Myślałem, że nie widziałeś Roberta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
Żywa legenda BJJ, to tak jak byście mieli w teamie boksu Mike'a Tysona ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Dokładnie Jak treningi? Zmieściłeś się w garnitur?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
wróciłem wczoraj pod wieczór,w drodze z wesela,a właściwie w drugą stronę bo do Piły skoczyłem jeszcze odebrać psa - powiększyła mi się rodzina hehe. A w garnitur powiem Ci że tak na styk wszedłem,rękawy w marynarce i nogawki opięte niemalże, dlatego odpuszczałem sobie niektóre tańce, bo mogło się skończyć popękanymi szwami. Ale zdążyłem szybko ściągnąć spodnie podczas konkursu, dzięki czemu żona przyjaciela wygrała flaszkę . Dziś jeszcze muszę ogarnąć kilka spraw i od czwartku na treningach ogień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Ja wesele mam w sobotę. Wagę trzymam więc nie mam teraz problemów z gaciami. Wcześniej niestety leginsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
To baw się dobrze,podjedz,napij się,potańcz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fotki z UFC 28

Następny temat

Promocja na BULK MASS'a w sklepie SFD

WHEY premium