SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Finax Pharmaceut iceals PROPAX 150mg /1 ml

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 497
właśnie tak myśllałem dziś się wk***iłem bo ten strzał nie chciał wejsc pokulem się wszedzie do połoy igła wchodziła straszny bół jak w kość ;/ w sumie już 2 ostatnie były bolące ale myślałem ze może za szybko czy coś wbiłem a tu problem lezał po miejscu. jeszcze raz dzięki za pomoc teraz bd walil ta nolve po 20 /40 mg co 2 dzien i zobaczymy potem po 10 do konca cyklu a co na odblok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
hcg i clom albo nolva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94780 Napisanych postów 364782 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670076
vical1660
właśnie tak myśllałem dziś się wk***iłem bo ten strzał nie chciał wejsc pokulem się wszedzie do połoy igła wchodziła straszny bół jak w kość ;/ w sumie już 2 ostatnie były bolące ale myślałem ze może za szybko czy coś wbiłem a tu problem lezał po miejscu. jeszcze raz dzięki za pomoc teraz bd walil ta nolve po 20 /40 mg co 2 dzien i zobaczymy potem po 10 do konca cyklu a co na odblok ?


po co ci ta nolva ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 497
xd wypowiadaleś się w drugim temacie na dniach ;) https://www.sfd.pl/Nolva_na_gino-t931426.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
na dniach to chyba ma odniesienie tylko do czasu przyszłego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 497
hmm nie rozumiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
gino Ci wyskoczylo po propku ? czy swedza suty ze chce nolve wziac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 497
tz pisałem w temacie nie wiem czy czytałeś ze waliłem metke przed propkiem , i mam zgrubienie pod sutkiem takie cos jak hmm odkladajaca sie kuleczka pod drugim tez i sutki są wieksze w zimnie są małe lub w czasie trenningu a gdy cwiczę i jestem spocony napompowany to tez nic nie ma nawet jak robie bicka ale gdy wroce z silki 2, 3 h w ciepłym domku lub rano są takie wieksze sutki co ty na to ? gino nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
vical1660
właśnie tak myśllałem dziś się wk***iłem bo ten strzał nie chciał wejsc pokulem się wszedzie do połoy igła wchodziła straszny bół jak w kość ;/ w sumie już 2 ostatnie były bolące ale myślałem ze może za szybko czy coś wbiłem a tu problem lezał po miejscu. jeszcze raz dzięki za pomoc teraz bd walil ta nolve po 20 /40 mg co 2 dzien i zobaczymy potem po 10 do konca cyklu a co na odblok ?


koks nie dla ciebie...szybciej skoncz cykl i nie placz ze igla boli...

jezeli bys mial gino to suty by bolaly jakbys je naciskal,kladł sie na nie lezac na brzuchu itd...jak dasz nolve to moze pomoc albo zaszkodzic-bo jak odstawisz nolve to moze byc wieksze BUM...zrob odblok clom+nolva przed tym daj hcg...i tyle...


Zmieniony przez - ziki2000 w dniu 2013-03-28 22:58:03

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
moze jakies zrosty mu sie porobily jak ciagle bije w jedno chude udo pewnie jeszcze czasami nieumiejetnie, za plytko

Zmieniaj miejsca iniekcji. to udo odpusc na jakis czas. teraz drugie i poslady

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2013-03-29 00:55:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Teść

Następny temat

Clenbuterol T3 i Winstrol

WHEY premium