SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Finasteryd na cyklu a wypadanie włosów po odstawieniu WTF???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3288

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

90

Wzrost

185

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

118

Obwód uda

62

Obwód talii

77

Staż na siłowni

11 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

220gB 300gW 80gT

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

5 cykli, środki (testosteron, nandrolon, winstrol, trenbolon, metanabol)

Opisz swój plan treningowy

SPLIT 4x/ew

Cel cyklu

wzrost masy przy utrzymaniu niskiego bf

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

4 lata od ostatniego

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

łysienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

2900

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka 180 Przysiad 160 MC 220
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 41
Cześć, interesuje mnie mocno jedna kwestia.

Skąd wziął się MIT, że po odstawieniu finy stosowanej na cyklu, włosy, które ona "utrzymała" na łbie, na cyklu, polecą?

No bo tak na chłopski rozum...

1) Na OFF nic się nie dzieje z włosami

2) Na ON na kilkunastokrotnym poziomie testosta lubią się posypać ponieważ więcej testa konwertuje do dht, dalej więcej dht = włosy lecą

3) Finasteryd blokuje konwersje testa do DHT więc powyższy proces nie zachodzi

4) Odstawiam testosteron, wchodzę w OFF, odstawiam finasteryd, mój poziom testosteronu wraca do normy, więc włosy już nie lecą, tak jak to miało miejsce w punkcie 1.

Czy się mylę?

Czy jakiś spec może mi wyjaśnić mechanizm, który powoduje, że MIT rzucony 15 lat temu nadal jest tak silny?

Bo jeżeli mam być szczery to nie spotkałem się z badaniem potwierdzającym go.

Poprawcie mnie jeżeli się mylę.

Będę wdzięczny za RZETELNE wyjaśnienie, najlepiej potwierdzone badaniem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118641
To nie jest mit, to wynika z relacji wielu uzytkownikow. Poprostu wypadanie wlosow jest uwarunkowane genetyczne, dopoki bierzesz fine, dopoty wlosy sie w miare trzymaja. W momencie odstawienia co ma wypasc wypada, oczywiscie mozna fine stosowac caly czas, ale mezczyzni z niskim DHT czuja sie jak gowno, co wiecej jak wynika z badan okolo 25% meskiej populacji fina potrafi na stale uwalic reduktaze. Wtedy albo lykasz provi do konca zycia, albo zyjesz z depresja.

Natomiast stosowanie finy na koxie to troche inna bajka i dopoki nie bierzesz pochodnych DHT moze pomoc przy suprafizjologicznych poziomach testosteronu, ale znow jest ta sama opcja, ze uwali reduktaze na amen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 41
Slith
To nie jest mit, to wynika z relacji wielu uzytkownikow. Poprostu wypadanie wlosow jest uwarunkowane genetyczne, dopoki bierzesz fine, dopoty wlosy sie w miare trzymaja. W momencie odstawienia co ma wypasc wypada, oczywiscie mozna fine stosowac caly czas, ale mezczyzni z niskim DHT czuja sie jak gowno, co wiecej jak wynika z badan okolo 25% meskiej populacji fina potrafi na stale uwalic reduktaze. Wtedy albo lykasz provi do konca zycia, albo zyjesz z depresja.

Natomiast stosowanie finy na koxie to troche inna bajka i dopoki nie bierzesz pochodnych DHT moze pomoc przy suprafizjologicznych poziomach testosteronu, ale znow jest ta sama opcja, ze uwali reduktaze na amen.


Niestety nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Interesuje mnie tylko używanie na SAA.

Na OFFie problem nie istnieje więc Twoja wypowiedź w sumie wnosi nic nie wniosła. Poza po raz kolejnym powieleniem tego samego tekstu bez jakiejkolwiek merytorycznej argumentacji.

Ale dzięki za dobre chęci.

Czekamy na innych.


Zmieniony przez - mentoreksfd w dniu 2018-10-07 14:30:04
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118641
Bo jest mozliwe, ze kox przyspiesza pewne czynniki genetycznie uwarunkowane. Poza tym, nawet u osob nie zmagajacych sie z lysieniem dziennie wypada iles tam wlosow, powiedzmy 100, bierzesz fine wypada powiedzmy polowa tego, odstawiasz fine i nastepuje kumulacja.

Poza tym np u mnie na samym testosteronie wlosy zbytnio nie leca, bo i specjalnie nie zwieksza sie ilosc 5alfa reduktazy. Co innego pochodne DHT.








Zmieniony przez - Slith w dniu 2018-10-07 14:43:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 41
Slith
Bo jest mozliwe, ze kox przyspiesza pewne czynniki genetycznie uwarunkowane. Poza tym, nawet u osob nie zmagajacych sie z lysieniem dziennie wypada iles tam wlosow, powiedzmy 100, bierzesz fine wypada powiedzmy polowa tego, odstawiasz fine i nastepuje kumulacja.

Poza tym np u mnie na samym testosteronie wlosy zbytnio nie leca, bo i specjalnie nie zwieksza sie ilosc 5alfa reduktazy. Co innego pochodne DHT.


Zmieniony przez - Slith w dniu 2018-10-07 14:43:14


Dla mnie zastanawiające jest to o czym napisałeś, podkreśliłem i pogrubiłem. Bo nie raz się już z tym tekstem spotkałem i czekam na jakieś merytoryczne potwierdzenie. Ponieważ jak dotąd czytam/słysze tylko powtarzanie tego samego tekstu od x lat, a nigdy nie spotkałem się z poparciem tej tezy na poziomie wyższym niż pogaduchy pod trzepakiem z chłopakami z siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118641
Ale czego nie rozumiesz, jak ci cos oszczedza wlosy to po odstawieniu nastepuje nasilone wypadanie, nawet na glupim minoxidilu i to sie tez tyczy ludzi na off. Mozesz sobie szukac badan, potwierdzen, to wynika z praktyki i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699693
Jeżeli w genach masz predyspozycje do wypadania to i tak wypadną . Fina nic nie pomoże , to nie cukierki rownież ma swoje skutki uboczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 41
flex1976
Jeżeli w genach masz predyspozycje do wypadania to i tak wypadną . Fina nic nie pomoże , to nie cukierki rownież ma swoje skutki uboczne


Rozumiem, że brałeś finasteryd z apteki i wyłysiałeś?

Zaprzeczasz badaniom jeżeli twierdzisz, że finasteryd nie zahamuje łysienia androgennego.

Dodam, że cały czas mówimy o zablokowaniu łysienia TYLKO na SAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699693
Jakim badaniom zaprzeczam , wstaw tutaj te badania chętnie przeczytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Ziom mogę ci polecić fajna maszynkę do golenia , na zero przytniesz i będzie wypas
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta trening dla faceta poszukiwany prowadzacy

Następny temat

winko

WHEY premium