SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Filmy Bjj vs Thai box, kicboxing i karate

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bruce Lee-idz na Poplinskich 12 i zapytaj sie ilu z trenujacych tam chlopakow jest w bojowce Lecha.Jak juz bedziesz wiedzial to sie nie bedziesz bez sensu smial.

Ezop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzilo mi o Poznan-bo nie napisalem :)

Ezop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawe filmy
mam tylkojedna refleksje-bardzo skuteczne ale bardzo malo widowiskowe

grzegorz jakubowski z lublina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 529 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5360
BUaha kibol rozwalajacy kickboxera jakos nie moge sobie tego wyobrazic u mnie w miescie grupa kiboli zapisala sie na trenngi zeby lepiej sie napier*** na tych ich walkach miedzy klubowych ciekawe ile im to da

"Quot me nutrit me destruit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3178
Wśród kibiców-chuliganów znalazłbyś międzynarodowego mistrza Holandii w kick boxingu, również medalistów mistrzostw Polski w kicku, medalistów mistrzostw Europy w ju jitsu, bokserów, zapaśników, jak również trenujących z sukcesami bjj, nie wspominając o rugbistach z Gdyni więc jeśli nie masz pojęcia o czymś to lepiej nie pisz w ogóle na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 529 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5360
no to w takim razie ktos myli pojecia piszac ze kibol rozawalil by kick boxera... chodzi tu o przecietnego kolesia ktory umiejetnosci nabywa podczas ulicznych bujek cz zadym... a osobe ktora uczy sie od trenera odpowiednich technik bo o to tu chodzilo jezeli kazdy bedzie myslal tak jak ty to rownie dobrze mozna powiedziec ze szachista w walce wrecz rozwali boksera.... pomysl a potem udzielaj odpowiedzi

"Quot me nutrit me destruit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc all.Kolego jak podejdzie do cibei kibol a ty bedziesz trenował z 3 lata kicka jak sie zeschizujesz to ci dodupoy nakopie wiec niegadaj ty bzdur.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 529 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5360
Jasne tak se wlewaj kibole sa mocni tylko w grupie a jak sa sami to sa niewidoczni jak cienie i zadna osoba ktora trenuje kikca czy taboks i ktora zna swoje mozliwosci nie bedzie uciekala przed jakims zwyklym kibolem

"Quot me nutrit me destruit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rub jak chcesz albo przyjedz na moje os. i sie bij z kibolem .Mieszkam w Krakowie wiec proponuje Bojówke Cracovi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 529 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5360
no ja akurat nie trenuje 3 lata kicka ale znam pare osob z ktorymi ci twoi kibole nie wytrzymali by 5 min

"Quot me nutrit me destruit"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

US Marines a Bjj

Następny temat

Prawdziwa walka prawie zawsze kończy się na ziemi

WHEY premium