SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FEDOR o kilku aspektach

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Wejdźcie na www.mma-tv.net i obczajcie dokument o Fedorze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 449 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3701
Właśnie obejrzałem. Masakryczny. Cała prawda o Fedorze, cichy, spokojny, opanowany zabójca w ringu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7339
Fedor nie ma siły statycznej takiej jak choćby napompowany Lesnar, czy wielu innych kulturystów z klatki i ringu. Ma za to ogromną siłę dynamiczną, nie tylko ciosy, ale i wejścia, obalenia, i wszystko inne. Przecież to widać gołym okiem w trakcie walki. Nie widziałem zawodnika w HW który prezentował by podobną dynamikę i... nie wiem jak to nazwać, po prostu taką siłę. Siła statyczna ma dużo mniejsze znaczenie jak widać. Zresztą na siłowni też są przecież różne treningi. Niektóre pozwalają zbudować dobrą siłę dynamiczną, np. CroCop tak trenował: Zero przerw między seriami, po 12-16 powtórzeń ze średnim ciężarem, szybkie dynamiczne ruchy itp. A Fiedzia robi to samo, tyle, że bez przyrządów typowo siłowych np. znany wszystkim młot i opona, albo gumy na drabinkach itp.
Do tego cała technika, psychika i iskra Boża, ale to już nie o tym temat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835




to zdjęcie rozwala


Zmieniony przez - greg 82 w dniu 2009-01-22 10:51:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835




Jeszcze to: Fedor jest sporo niższy niż Andrei, widać, że będzie liczył na overhandy, napewno Arlovski na to głównie się szykuje jak temu zapobiec... W każdym razie będzie to dla Fedora pierwszy naprawdę poważny przeciwnik od czasu walk z Nogiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Barnett jakiś mały się wydaje, i wygląda jak ja w czasach przedszkolnych :P

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 449 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3701
Zgadzam się .. Leonidas to pierwszy tak niebezpieczny przeciwnik od czasów Noga i może walki z CC ..
Dzieli ich spora różnica wzrostu więc Fedor będzie pewnie liczył na obalenie po szybkiej kombinacji ciosów i dokończenie na glebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7339
spora różnica wzrostu to była z Choiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Leonidas

http://mma-core.com/videos/_FEDOR__Road_To_Reckoning___Tuesday?vid=10002970&tid=100

ale to mnie rozwala: Fedor the last Emperor is back itd. a tu w takim sweterku taki misio I Trump mu ręke podał, to rzadkość..

Zmieniony przez - greg 82 w dniu 2009-01-22 13:59:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Pocieszny jest. Mógł się chociaż w gajer odziać.

PS. Ale Tito ma wielki łeb.

Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2009-01-22 17:28:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

James Irvin vs. Drew McFedries na UFC 98

Następny temat

Frank Trigg na ‘Rumble in Race Town’ 14 lutego!

WHEY premium