SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW do korekty

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 158 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1338
A jeśli podciągałbym się nachwytem to wtedy dodać coś na biceps?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 158 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1338
Ok, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
POWODZENIA !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 158 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1338
Mógłbym dorzucić do tego jakieś interwały/aeroby, żeby poprawić kondycję? Jak tak to w jakie dni?

Pon - SW
Wt - FBW
Śr - SW
Czw - FBW
Pt - wolne
Sob - FBW
Nd - wolne

Zmieniony przez - Bisker w dniu 2011-05-19 21:03:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
możesz po treningu FBW 20 minut zrobić sobie jakies areoby bez problemu a pozatym dałem ci link gdzie masz skarbnice wiedzy na temat treningów pod SW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 158 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1338
Moim celem jest masa. Czy treningi aerobowe nie przeszkodzą mi w tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
w pewnym sensie tak ale możesz robić areoby bo w SW wytrzymałośc ma istotna role, a na to kilka elementów sie składa, pamientaj tylko tyle że jesli chcesz tak intesywnie ćwiczyć to musisz organizmowi dostarczyć paliwka wiec jedz pożadnie a jesli nie dajesz rady trzymac do końca diety to kup sobie jakies białko, żeby uzupełnić braki, bo weglowodanów masz na umór w produktach gorzej z dobrym białkiem, sama masa to jedzenie jak niebedziesz pracował na kondycja to kiepski bedziesz na treningach , wiec to już twoj wybór jesli chcesz możesz narazie odpuscic sobie areoby a możesz tez działać , słabo rzeczywiście u ciebie z masa wiec wsumie na treningach SW napewno bedziesz pracował ciezko mi odpowiedziec na to pytanie ja osobiście 20 minut po treningu bym robil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 158 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1338
Białko mam, diete dopracuje i myślę, że będzie git. A co z regeneracją? Może jakieś aminokwasy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
ja narazie przy regeneracji postawiłbym na dobry sen i odżywianie mogłbyś zakupić jakieś BCAA ale według mnie za wcześnie, najpierw zacznij ćwiczyć i zobaczysz co bedzie z tego rosło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy - Proszę o pomoc

Następny temat

Push-pull - zmiana w czesci pull

WHEY premium