SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 - Pojedynki na torze

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
Jeden z najlepszych pojedynków. Gilles Villeneuve i Rene Arnoux "biją się" o drugie miejsce. Sekwencja wyprzedzeń, kontrataków i manewrów defensywnych. Ściganie koło w koło do samej mety. GP Francji 1979.





Zmieniony przez - BoguslawR w dniu 2009-04-08 08:40:20

Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
Odświeżamy temat, grzebałem po YT szukając kompilacji crashów Heidfelda i znalazłem to:
Mansell vs. Alesi



Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36585
Piękna walka, to lubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120900




Tego pojedynku nie zapomnę,
pomimo warunków twarda walka Kubicy z Massa

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Piękny pojedynek, szkoda tylko że skończył się tak jak się skończył.

Patrząc na ten wyścig z perspektywy czasu, to można zobaczyć jak w niedługim czasie wszystko w F1 się pozmieniało. Na filmiku widzimy dublet McLaira i awarię bolidu Buttona. A teraz role się odwróciły

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2009-04-08 13:41:32

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 385 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10577
jezeli chodzi w film nr 2 to biorąc pod uwagę warunki panujące na torze mogę stwierdzic jedno Roberto walczy do końca i udowadnia to na kazdym kroku, oby tak dalej

'Per spera ad astra.
Przez cierpienia do gwiazd.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Walka z Vettelem o drugą lokatę w GP Australii była na to doskonałym dowodem, ale Robert został ogólnie skrytykowany przez sporą część fachowców/fanów F1, że nie poczekał na "lepszy moment" z tym wyprzedzeniem Vettela.

Wg mnie nie ma sensu obwiniać za to Roberta, ale każdy ma inne zdanie

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
Schumacher usprawiedliwiał Vettela i tu należy przypomnieć jak załatwił Senne w '92 na jednym zakręcie w dosyć podobny sposób.





Umieszczanie tego filmu na stronach zostało wyłączone więc trzeba przejść bezpośrednio na YT.

Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1805 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17481
świetny pojedynek Villeneuve'a i Arnoux'a...śmieszy mnie tylko obecność ludzi na linii mety wchodzących na tor






a tu walka Alonso vs Massa


Zmieniony przez - dziki_00 w dniu 2009-04-10 23:30:52

' Chcemy czegos dokonac, zanim nasi krewni rozstawia pamiatki po nas po zakamarkach mebli'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Ani jeden, ani drugi nie chciał odpuścić, opona w oponę, nawet doszło do kontaktu, ale dobrze że nie stało się nic złego

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fantastyczn pojedynek
massa spanikował lekko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
zaciete walki :D dla takich chwil chce sie oglądać F1. Ten sport to wielka loteria
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek...

Następny temat

Motywacja + jak rano wstać wcześnie = bieganie

WHEY premium