SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek...

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
Witam Wszystkich

Może na początek się przedstawię.. Mam na imię Przemek mam 15 lat i 172 cm wzrostu... Od tygodnia zacząłem się interesować piłką koszykową czyli koszykówką... kuple mówią żę nawet dobrze gram, ale ja wiem że potrafię tylko dobrze trafić w kosz, a jeśli chodzi o przejście kilku osób to zaczynają się schody.. W miejscowości w której mieszkam nie ma żadnej drużyny koszykarskiej do której mógłbym wstąpić, więc muszę rozwijać się samemu... Dlatego postanowiłem napisać na forum.

Chodzi o to :

Potrzebuje jakiegoś planu treningu, jakiś porad lub filmów instruktażowych bym mógł rozwijać swoje umiejętności chciałbym poświęcić czas do końca roku i w następnym startować do drużyny w pobliskich miastach, ponieważ tymczasowo mój poziom jest zbyt niski...

Więc macie dla mnie jakieś porady... Proszę o pomoc.. Chcę opanować jak najwięcej...

Dzięki z góry...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
bylo milion tematow, poczytaj

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
wiem że bylo dużo tematów... przejżałem dużo... ale nie znalazłem nic konkretnego... jeśli znacie taki temat prosze o link...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

F1 - Galeria sław: Heikki Kovalainen

Następny temat

F1 - Pojedynki na torze

WHEY premium