SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 - Grand Prix Monako (sezon 2010)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3522

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
reasumując o żadnym przyśnieciu nie może być mowy

No ale oczywiście "znawcy" F1 twierdzą inaczej .


Jeśli za "znawców" F1 uważasz Borowczyka, Kochańskiego, Zientarskiego, no to sorry

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2010-05-16 20:00:07

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Ci znawcy to grecka tragedyja... Szczególnie Borowczyk - tak stronniczego kolesia to jeszcze swiat nie widział...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Nie no te studio przed F1 (polsat sport extra) nie wiem czy ogladacie to czesto komedia ale co zrobic widocznie to najlepsi eksperci w polsce

Nie wiem czy zauwazyliscie Renault po karze dla Schumachera nieco zblizylo sie do Mercedesa szkoda że rusek jest taki mizerny w osiągach .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Pietrow właściwie na każdej płaszczyźnie budzi niechęć. W F1 wziął się z pobudek czysto finansowych, żalenie się na Kubicę bo mu nie pomaga było żałosne, jego jazda + pech = wielka żenada i do tego ogólnie jest antypatyczny. Innymi słowy: do partnerów ma Kubica pecha...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Nie no te studio przed F1 (polsat sport extra) nie wiem czy ogladacie to czesto komedia ale co zrobic widocznie to najlepsi eksperci w polsce

Chyba najlepsi "eksperci" w Polsacie

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Jesli Renault myśli na poważnie o rozwoju a myśli to w przyszlym sezonie nawet gruba kasa Pietrowa nie uratuje . Jak dla mnie niewiele jest przesłanek za tym by jazda rosjanina miała się nagle zmienić na dużo lepszą . Szkoda tylko że na to wszystko trzeba bedzie tyle poczekać bo sezon ledwo sie zaczął .

Choć też nie wiadomo czy dyskusja ma sens bo Kubic może być wytransferowany do Ferrari np. no ale na dziś troche irytuje mnie postawa "kolegi" z zespołu .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
Jak oglądam F1 na Polsacie to Borowczyka przeważnie nie słyszę bo sam wpierw to widzę o czym on mówi, ale dałby sobie spokój z tymi opowiastkami i nie wchodził w zdanie Kochańskiemu bo on raczej ma więcej do powiedzenia.

A wracając do wczorajszego wyścigu to Kubicy sprzęgło nie pracowało jak powinno, dlatego tak niemrawo ruszył. W sumie wziął to na siebie a potem inżynierowie przeanalizowali dane i wyszło, że było to sprzęgło a nie jego błąd. z kolejnych swoich błędów powiedział o tym jak przytarł prawą oponę na hamowaniu do pierwszego zakrętu. I sumie to jest przytyczka do tych, którzy mówią że Kubica szuka winnych swoich niepowodzeń wszędzie tylko nie u siebie.

Jak by go tak spytać jak wyglądały jego okrążenia i co zrobił nie tak, pewnie długo by o tym mówił z najdrobniejszymi szczegółami. Dlatego lepiej czasem posłuchać co do powiedzenia ma taki Kochański, który się ściga bo dokładnie wie co czuje kierowca w kokpicie na torze.

Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Kochański stara się, ale nudzi po prostu, taka jest niestety prawda.

Jeśli Borowczyk jest nie do ruszenia jeśli chodzi o komentarz na Polsacie, to wolałbym duet Borowczyk/Sokół albo Borowczyk/Sobierajski

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
No i Zientarski... Kiedyś cyfrowy polsat kupiłem z dwóch powodów: F1 i boks. Do momentu kiedy go nie miałem do szału doprawdzał mnie moment kiedy po kilku minutach po wyścigu Zientarski oznajmiał, ze na szerszą analizę zaprasza do polsatu sport extra i dupa... koniec oglądania Dziś, często nie mogę ich słuchać. Tzn. nadal to robię, ale najczęsciej tracąc przy tym nerwy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
Onboard z Kubicą w Monako:



Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tenis Ziemny- Madrid- TYPER (turniej nr 8)

Następny temat

Wyprawa rowerowa Stargard -Żelewo Sobota 15 maja o 12

WHEY premium