SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F.A.Q. - Endomorfik, Ektomorfik

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Bernard:Oczywiście,że sprawcą było Omo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
Tak samo własnie z początku myślałem, a pozniej przyszło mi na mysl Winko, defacto i tak pojawił sie dylemat co naprawde. Wiem jedno Sustanon i Omnadren na boki, ale teraz jak sie ma to do pozostałych Testów Enanthate i Prop ?
zakładam ze Agovirin też odpada

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Body ja mam tak że mogę jeść praktycznie wszystko (oczywiście bez przesady) ale nie przejmuję się za bardzo węglowodanami prostymi itp a jakoś specjalnie tłuszczu nie mam, nigdy nie robiłem wycinki itp. Więc nawet polubiłem to że jestem ekto

Bernard stawiałbym że przez winsa mi9ałeś takie problemy a do cyklu wziąlbym propa, nie kumuluje tak bardzo i łatwiej panować nad stężeniem i side'ami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
O kurde Body znowu mamy inne zdania idę już lepiej spać pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Choć po głębszej analizie dochodzę do wniosku,że wino jako pochodna DHT,też mogło mieć wpływ...Prawda i tak leży po środku.A Tobie nie pozostaje nic innego jak budowanie się bez wspomagania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Bernard brałem agę i powiedziałbym że jest delikatniejsza od propa zresztą kilka osób z forum to potwierdziło, brałem 50mg ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Dibo:I tak teoretyzujemy.Jak ktoś ma tendencje do łysienia,to wybór jest prosty:włosy na głowie albo mięśnie.Kurde,to wcale nie takie proste.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-07-23 22:51:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Dokładnie < powiedział Dibo patrząc na swoje zakola >
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
tez mam taki poglad test to test wbijajac go twuj organizm rozpoznaje tylko test nie ma zapisane prop, enan
wszystko zalezy od zarcia znajomy sie wycina na omie
retencja za*** grama propa to tez bedzie niezla mysle

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Krotkie estry tez sie kumuluja.

Pozytywny jak HIV

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl z koxem pomocy

Następny temat

Insulinowki

WHEY premium