SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Estro wyniki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2761

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

80

Wzrost

171

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

110

Obwód uda

60

Obwód talii

80

Staż na siłowni

5

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B-2,5 W-3 T-2

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

prop, enan+wino+t3, meta,

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Masa

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Most 2 miesiace, od 2 tygodni masa

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

5 %

Stan zdrowia

tycia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

bdb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
również cieniutko, być może to wina diety, 3 miesiące Low Carb, 1,5 miesiąca keto. Z tego co pamiętam rok temu gdy jeszcze bałem się igły i byłem czysty hah, libido było zerowe, aż wstyd, więc myślę, że organizm musi wrócić do normy po redukcji. Stopniowo zwiększam, aktualnie jestem na 200 węglach, 260 białka, 120 tłuszczach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ketoza też mogła mieć na to wpływ, a jak było przed mostkiem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
Przed mostkiem był ogień, nie było problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a e2 i prl wtedy jak?


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-07-31 23:44:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
było w normie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze napisz podczas redukcji jak było z libido i kiedy ją skończyłeś, domyślam się że przed mostkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
Libido na początku redukcji bardzo dobre, na keto już lipa. Redukcja skończona przed mostkiem, okoła 1,5 miesiąca temu, ale jeszcze miesiąc poleciałem keto aby podtrzymać te wypracowane 5 %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale ta ketoza była przed mostem? Są dwie opcje, albo organizm jest tak bardzo zmęczony tą redukcją i trzeba dać mu odpocząć, albo faktycznie taka mała ilość e2 ponad normę u Ciebie w ten sposób się objawia, bo każdy jest inny i każdy ma inny organizm, jeden będzie miał wzorowe libido przy e2 wybitym 3 razy, a kto inny np jak ty troszkę ponad normę i już klapa (oczywiście gdyby wykluczyć aspekt redukcji). W sumie testo już jest rozbujane tylko musi wskoczyć na docelowy pułap, więc można by było próbować zbić bardzo delikatnie e2, bo jak za mocno to też będzie lipa i dodatkowo jeszcze ze stawami

I na moście też szedł enan?


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-07-31 23:58:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
Poczekam jeszcze 2-3 tygodnie i powtórzę badanie estro, jeśli nie będzie poprawy i estro wybije jeszcze bardziej - będę ogarniał Exe (jaka dawka w razie wu?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
Początek redukcji leciało Cypio (libido piekelne, mogłem bez przerwy), na Enanie już lipa. Możliwe jest, że to Estr testa ma znaczenie co do tego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK SCHUDNAĆ BIORĄC T3,JAKA DIETA,CZY BRAĆ COŚ DODATKOWO OPROCZ T3

Następny temat

Rozpiska

WHEY premium