SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Estradiol jak zbić

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1092

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 292 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
1. WIEK: 30
2. WAGA: 83
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka:100
-udo: 53
-talia: 94
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3lata
6. DIETA:
-białko: 200
-węglowodany: 275
-tłuszcz: 75
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: pierwszy cykl
8. TRENING: push pull legs
9. CEL CYKLU: redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 0
11. POZIOM BF%: nie znam
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: zakola
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130
-martwy ciąg: nienrobie
-przysiad: 150

Witam taka sprawa przeszedłem z trybu enan 12 tyg e3d na teraz 4 tydzień e4d wyniki krwi wzorowe bo miałem trochę słabe ale mam problem z estradiolem w tym momencie brałem armidex przez 3 tygodnie 0.5 tabsa pon/środa/piątek dzisiaj badania i nadal estro w gorze odczuwałem sajdy od armidex dlatego kupiłem aromasin z androchem od jakiej dawki zacząć dzisiaj załadowałem odrazu całego tabsa przy tym estro dzień przed badaniem był strzał test dzisiaj gdyby nie badanie to z rana wszedł by armidex

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 497
Elo.
Dokup sobie bolda i przejdź na jakiś czas na 200mg ew testa i dodaj do tego 50mg bolda. Minie ze dwa miechy i wszystko powinno się uspokoić i wrócić do normy z hormonami. Jak byłem zielony w temacie to tez mi się trochę wszystko rozchwiało ;) Test 200ew plus 50blod przez 2,5 miecha pozwolił mi wrócic na tory i wystartować od nowa.

To z mojego własnego doświadczenia. Pamiętaj, że każdy jest inny.
Teraz jak lecę swój cykl to do testa zawsze dodaję Bolda(dosłownie jako tło) sprawdza mi się.
Jak lecę 500mg test enen ew to w tle mam 100mg Bolda.

Nie dodaję nic ekstra do zbijania estro



Zmieniony przez - mozaik w dniu 2023-04-20 10:30:16

Zmieniony przez - mozaik w dniu 2023-04-20 10:34:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 292 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
Mam jak coś tez 5 tabsow cansera na ten progesteron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
Progesteronu nie zbijesz cabaserem
Ile wbijasz tego testa na 1 iniekcji?
Co miałeś za ari ?Bo wg wyników to jakaś lipe a nie ari

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 292 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
Niby armidex apteczny, 250mg e4d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
Daj 4 dni po tabsie exe i dawaj do posiłku z tłuszczami exe
Następnie 0.5 exe 3 razy w tyg np poniedziałek,sro,pia pk jakiś 2 tyg powtórka badań

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 292 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
Wziolem pon/wy/srd tabsa czwartek off piątek tabsa dzisiaj pół do strzała z hcg teraz kolejne tak jak pisałeś pon/sr/pt powinno być Ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 292 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
Zrobiłem dzisiaj badania bo kolejne mogę zrobić dopiero za 3 tyg estradiol zjechał na 66 przy widełkach 11-44. Zastanawiam się przy nie przejść może z testosteronem z 250mg e4d na 125mg 2xweek chyba ze lepiej już zostać przy tym trybie. Jakie ilości aromasinu byście w tym momencie polecali na te 3 tygodnie żeby to estro w miarę się utrzymywało hcg zostało mi jeszcze pare strzałów a ze cykl jest dłuższy stwierdziłem ze wybiorę 5000ui w strzałach co 2dni niż ciagle po 250 żeby organizmu nie przyzwyczaić do hcg za bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Dlaczego mialby sie orgaznizm do HCG przyzwyczaic?
LH i fsh tez sa codziennie wytwarzane przez organizm jak nie jestes na cyklu.
Dawaj exe jak Ci Lodzianin rozpisal czyli 1/2 tbl 3 x w tygodniu

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 292 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
Myślałem ze poprostu po badaniu może się okazać jakaś inna dawka, sprzedawca mi mówił żeby walic po calej co 2 dzień, ale powiem szczerze ze wole zapytać kogoś kto nie zarabia na mnie, bo już jednego posłuchałem i skończyło się ze armidex brałem wałkowany bo dziwne ze przed braniem estro 146 a po tabsie 3xweek zrobiło się 156 i 2 tygodnie poczułem co to znaczy estro za wysoko nie rozumiem jak można oszukiwać na takich „lekach” ale to inny temat.
Ps badania mogę zrobić kolejne za 3 tygodnie jak działa ten aromasin ale jak narazie zbił w 8 dni z 156 na 66 wiec działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 292 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
A żeby nie zakładać nowego tematu gdy estro spada progesteron może się tez unormować czy są niezależne od siebie pytam żeby nie zakładać nowego tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Kwestie indywidualne..

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po 3 strzałach

Następny temat

Omnadren na 1wszy cykl do konsultacji

WHEY premium