SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Equipoise - Fort Dodge

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
jechalem teraz na nim,wysypalo mnie jakimis krostami.Do tego szedl phenom pharmacy, dodga odstawilem krosty zaczely schodzic.Nie jestem z niego zadowolony.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Kazam za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
przesłałem tu(troche nieudolnie zdjecia ze strony producenta..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak ten bold na ta chwile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
no wlasnie jak opinie na chwile obecna??bo zakupilem i niedlugo wchodze a zapewniali mnie ze to petarda..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1775
dziala dobrze jak masz to od pewnego dilla

Polska

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
hahaha. "dziala dobrze jak masz od pewnego dila" jak patrze na niektore wypowiedzi to sie zastanawiam czy niektorzy na tym forum nie sa zwyklymi handlarzami. co do tego srodka to nie ma i nie bylo nigdy w polsce oryginalnego. to co widac na zdjeciach to klasyczna podrobka. nie ma czerownego kapsla a do tego data jest wydrukowana a nie nabita jak byc powinno. widzialem jeszcze jedna wersje podrobki tego towaru ale byla juz na tyle perfidna ze jak przejechalem kciukiem po nalepce to sie rozmywaly napisy. a w srodku byl najprowdopodobniej testosteron propionicum lub jakis inny szybko dzialajacy ester. jak ktos nigdy bie bral dobrego boldka ( a w dzisiejszym swiecie sterydow to prawie standard) to moze biorac testosteron myslec ze to jest wlasnie to. a prawda jest taka ze to jest gowno jakich malo. malo tego takiego srodka to bym nie wzial nawet jak by mi mieli za to zaplacic.pozatym kto normalny by sprowadzal srodki z kolumbii na handel? czasy dobrych sterydow sie skonczyly a to forum juz sie powoli robi reklama dla dilow i nic wiecej.ogolnie zenada. chcecie popyta na swoje srodki to zacznijcie w koncu produkowac normalne koksy a nie oszczedzacie jak rumuni. ja na przyklad za dobrego bolda jestem w tanie zaplacic 2 razy wiecej niz aktualna cena rynkowa. bo tu srednio w underach 200 mg stezenie dziala gorzej niz stara dobra 50 mg wiec o co tutaj za******la? jawne walenie w c***a.

romek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EQUI-BOL alchemia do oceny

Następny temat

Susta EGIPT

WHEY premium