SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Epi od Md

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 948
hmm sam nie wiem .. Ale raczej chodzi tu o dostep do tych srodkow. Bo naprawde jest mi trudno cos zalatwic . A ph raczej ogolnie dostepne sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
sa dostepne ale nie wiadomo co tam siedzi , trzeba tez wziąć pod uwage jakie szkody zdrowiu moge wyrządzić te środki

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
i z ciekawosci rozpisz swoja diete

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 948
1 posilek: sheyk z 8 lyzek platkow owsianych, 8 lyzek musli, 25 g orzechow wloskich, 50g odrzywki bialkowej protein 80 i 3 jajka gotowane
2. brazowy ryz, tunczyk sorowka warzywna i olej z pestek winogron.
3. gainer
4. chleb razowy piersi z kurczaka lub indyka, salatka
5. brazowy ryz lub ziemniaki schab wolowy lub piers z kurczaka , salatka , olej z pestek winogron
-trening (po treningu odrzywka typu carbo , pozniej bialko)
6. brazowy ryz i pomieszany z bialym 4jakja gotowane piers z kurczaka salatka warzywna z chudym serem
7. serek wiejski , maslo orzechowe

Przyjmuje ok 360g biakla, 550g wegli, 123g tluszczow
Kcl ok 5000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 948
Do tego wszytkiego jeszcze suple takie jak :
Bcaa, witaminy i mineraly, glucosamina, iso plus, protein 80 , carbonoz, omega3 i czosnek w kapsułkach ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
wazysz 90 kg a przejmujesz prawie 4g/kg mc bialka bez koksu . Chlopie zdecydowanie za duzo (raz ze organizm ci tyle nie przjmie bo wychodzi ok.60g b na posilek , to obciażasz dodatkowo oorganizm) , ww ponad 6 g na kg/mc jestes ektomorfikiem? tluszcze wmiare choc mysle ze 1g by spiknal , zmien diete bo bez sensu wydajesz 300-400 zl miesiecznie .

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 948
Probowalem juz roznych opcji.. zawsze przyjmowalem ok 240g bialka przy wadze 84 kg od niedawna postanowilem ziekszyc bialko w diecie i widze narazie efekty . Dzieki ogolnie za wypowiedzi wiedza innych ludzi rozniez sie przydaje. mezomorfik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
rob jak uważasz jak mezo to ww za duzo. Bialka tez zdecydowanie odbije sie to na twoim organizmie. 4g b /kg mc to stanowczo za duzo bez koksu

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 948
Moze jeszcze raz toi przemysle bo w sumie mezo wystarcza 2 g bialka.. Musze naprawde pomyslec o jakims koxie co bys proponowal na poczatek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1657
Kreatynę... to jedynce, co można polecić po 2 latach treningów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol JELFA?

Następny temat

wybór firm

WHEY premium