SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Epi od Md

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 948
hmm... Koncze jest 2 tydzien po 3 k i ponad 2kg na + . Napisze pozniej co bedzie dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 948
jesc*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O w końcu jakaś opinia. Sog. Czekam na dalsze sprawozdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 788
jak kupiłeś to podziel się opinią :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 948
Pod koniec 3 tygodnia napisze jakie zmiany czy dalej idzie masa w gore.. Z tego co zauważyłem mięsień twardszy sie zrobil i zylki ladnie widac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stawy bolą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 948
Nie odczuwam bólu stawów na razie , moze dlatego ze lukam do tego glucosamine 1000 4 k dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
narod i mentalnosc normalna , jedna osoba to sprzedaje na allegro wiec skad niby maja byc opinie na temat tej firmy jak i srodka? macie mase srodkow pewnych a mierzycie w jakies gowniane ph . ale tak to jest jak ktos boi sie zrobic iniekcje albo szkoda mu kase na saa. nie masz kase to sie nie bawisz w saa , kup sobie 4 kg kurczaka to cie lepiej porobi niz gowniany cykl na gownianych ph. zwlaszcza ze nie wiadomo wogole co tam siedzi w srodku

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 948
powiem ci ze tu nie chodzi o kasę bo na sama dietę wydaje ok. 1000zl miesięcznie i do tego suple 300-400 zl a środek dostałem od kumpla 2 puchy wiec spróbowałem.. za jakieś 3 miechy mam zamiar zrobić jakiś konkretny cykl na ph typu sus lub tylko mam problem z dojściem do Clommidu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
czemu ph zamiast standardowej opcji np . 1-8 prop ?

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol JELFA?

Następny temat

wybór firm

WHEY premium