SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Enan czy prop :) 1 cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 131
1. WIEK: 21 lat
2. WAGA: 81
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 118
-udo: 62
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 kata
6. DIETA:
-białko: 177g
-węglowodany: 147
-tłuszcz: 130
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: nie było
8. TRENING: 3 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: nie dotyczy
11. POZIOM BF%: około 12%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezo
13. STAN ZDROWIA: bez problemów
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii): -
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 116
-martwy ciąg: 140
-przysiad: 130\



Chciałbym się dowiedzieć czy prop czy enan by był lepszy na 1 cykl? (Na którym z nich można utrzymać zdrowszą psychike?) Bo słyszałem, że można troche ogłupieć tak jak by.. I jakie dawki, odblok?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jeśli chcesz mieć minimalne spadki, cykl musi być łagodny i długi z pewnym podbiciem dawki orzy czym pod koniec cyklu estrogen trzymasz w ryzach dodając IA najlepiej exe co ma dodatkowy plusy ograniczasz aromatyzacja hcg przed sermami i z niskim estardiolem wchodzisz na pct.

Moja propozycja cyklu.

1-12 test enan cypio 250 e5d
-12-24 test enan/cypio 250e3d
18-26 -aromasin [exe ] 6mg ed lub 12,5eod
pct
24-26 hcg + exe 6-12,5mg eod
po trzech dniach clomid +nolva
1-30dni clomid 50mg 1-20nolva 20mg
20-30 nolva -10mg
Hcg w 8 i 16 tygodniu 500j eod.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Dla ciebie najlepsza byla by dieta. Bez diety ani prop ani enan nie pomoże.

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Na pierwszy raz wg mnie lepszy bedzie enantat. Dlaczego? Bo wystarczy zastrzyk co 5 dni ewentualnie 2 x week. Jak chcesz jednak cos zaczac to faktycznie popracuj nad dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
A ja mam inne zdanie na enanie często człowiek łapie zamule i jeśli chodzi o samopoczucie libido itd to na pewno na propie będzie lepsze jak nie boisz się częstych iniekcji to oczywiście ze prop lepszy a jak się boisz to lepiej enan ale po paru szotach to wchodzi w nawyk jak mycie zębów i budzi po pewnym czasie takie same emocje czyli żadne

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ja na enanie czuje sie super. Zamule lapie od estro lub prolaktyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Propa szybciej idzie odstawic
Na tej diecie masa ? Nie ma takiej mozliwosci.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 131
A po czym będą mniejsze spadki? Jak dawkować w moim przypadku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
duże spadki są po dużych dawkach,małe po małych + oczywiscie jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 131
A jakie ilości bić i co ile? I bez różnicy na czym bym pojechał ? Czy 12 tyg na enanie czy 8 tyg na propie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
te długości co podales to są minimalne na tych środkach,bo mają równy okres aktywności w organizmie, ale ja na pierwszy raz stawiał bym na prop,bo jak nie ogarniesz fazy,to szybciej odstawisz

przed badania hormonów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 131
To jak radzisz, ile tyg bić i jakie ilości i ile razy tyodniowo? Długo ciągnać propa będą zadowalające efekty co na długim enanie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co najlepsze dla początkującego ? sterydy

Następny temat

Winstrol i metanabol

WHEY premium