SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Enan + cypio

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 235
1. WIEK: 29
2. WAGA: 60
3. WZROST: 172
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 6 lat temu meta + omka
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudnięcia
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): bardzo szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:


Witajcie od lat zmagam się z problemem jaki mi doskwiera

Jestem bardzo chody na początku kiedy zacząłem ćwiczyć nic nie szło w masę pomimo dobrego odżywiania się chodzenia po lekarzach żyć coś ze mną nie tak itd
Zdecydowałem się na branie omki to mi trochę pomogło i zalało. Teraz została sama rzeźba ale nadal jestem mały i drobny

Micha nie bardzo pomaga wiec zdecydowałem się na zakup

Enan 150 i cypio 200
Planuje zmieszać i kłuć e4d dni tygodnia ND i CZ

Czy takie połączenie złamie moja barierę do chudnięcia i przybiorą na masie ?

Po stronie zdrowotnej nie mam żadnego problemu
Lekarze nic nie stwierdzili dieta pomaga mi ważyć maks 60 kg z spadkiem do 55

Trening 6 dni w tygodniu po 1 lub 1,5 h

Spróbować tego enan z cypio w jednym strzale co 4 dni i sprawdzić efekty ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Jesz za mało saa tutaj nic nie pomoże bo to kcal budujesz mase

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
J.w. sterydy to jak dobudowywanie pięter do wysokiego wieżowca. Bez dobrych fundamentów, w postaci odżywiania, to się zawali. Lepiej załóż swój temat w dziale Odżywianie i Odchudzanie z rozpisaną dietą, zapotrzebowaniem oraz może trening w dziale Trening. Skoro ludzie są w stanie naturalnie nawalić kilogramów, to Ty też możesz, tylko robisz coś nie tak, najprawdopodobniej dieta, oparta o mleko z płatkami i kanapki z szynką i 1500 kalorii dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 235
Rozumiem dziękuje za odpowiedz w takim razie zacznę jeść jeszcze więcej. A anabole poczekają

Jednak połączenie obu będzie dobre na początek kiedy już zbuduje ten fundament ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Jak zbudujesz to wtedy napisz a doradzimy nie zaprzataj sobie póki co tym głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
badałeś tarczycę ???????

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 235
Niestety nie, tarczycy nie badałem .
Nie jestem obecnie w Polsce by moc w jakiś sposób poddać się badania w chwili obecnej ale jak wrócę na pewno zrobię jeszcze raz wszystko co powinienem

Widać nie potrzebnie od razu kupiłem cały zestaw bo mało nie dałem a teraz będzie leżał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Napisz jak jesz,co zjadłeś wczoraj przez cały dzień ??
Bo jeśli jesz dobrze to problem może być po stronie tarczycy i dlatego ciężko ci złapać jakieś kilogramy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Garguleczek
Widać nie potrzebnie od razu kupiłem cały zestaw bo mało nie dałem a teraz będzie leżał
Bo nie kupuje sie pod wplywem emocji, tylko trzeba rozeznanie najpierw zrobić. A chyba tego nie zrobiłeś, skoro jakieś dziwne kombo Enan + Cypio sobie wymyśliłeś. Beż odpowiedniej diety, która działałaby też bez sterydów, tylko byś zmarnował towar. Teraz będzie leżało i Cię kusiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Moze wyjdzie nadczynnpsc tarczycy, ale w wiekszosci przybadkow to jest tak, ze grubasy nie zaja sobie sprawy z tego jak duzo jedza, a ci chudzi jak malo. Jedni i drudzy w koncu zganiaya na tarczyce. Jak bedziesz mogl zrob wyniki, a do tego czasu policz zapotrzebowanie i rob tak zeby kalori bylo na plus. Wtedy bedziesz mial obraz czy na prawde to duzo jedzenia jest u Ciebie.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Dlatego poprosiłem aby napisał jak właśnie je

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Parabolan+enan+boldenon

Następny temat

Pytanie npp

WHEY premium