SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ember / Dziennik

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dawaj normalne ale pij kawe z mlekiem a nie mleko z kawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
REDUKCJA - Dzien 2 - 19.10.2014


TRENING:

60 minut orbitrek (program cardio) plus 5 minut cool down


DIETA:

Suplementy: Centrum
Warzywa zielone: brokuly, salata lodowa, szpinak, pomidory



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
sprawdź teraz czy wchodzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
Ufff, dziala

Mam dwa pytania:
1) Bede zamawiac ten slonecznikowy chleb ze sklepu "lebegesund", co go kiedys Iza polecalas, mam nadzieje, ze moge go jesc na tej redukcji? Polecasz cos jeszcze stamtad, co moglabym teraz jesc?

2) Czy moge sobie zrobic domowa granole? Skladniki to: platki owsiane, migdaly, orzechy pecan, nerkowce, pestki dyni, pestki slonecznika, siemie lniane, starte jablko, zurawina suszona i skladniki (bez zurawiny) polaczone miodem i zapieczone w piekarniku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
1. tak, dotad go zamawiam, to juz oj.. to juz 7 rok??
2. tylko kontroluj ilość wszystkiego w tej granoli, dodaj sobie oleju kokosowego i traktuj jako jedyne żródło prostych cukrów dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
Ja ten chleb tez juz z 3 razy zamawialam, bardzo go lubie
No i fajne jest to, ze tak jak pisalas kiedys, zamawiam go wiecej i mroze podzielony na kawalki, potem starcza mi na dlugo.
Jak cos Ci jeszcze przyjdzie do glowy, co moglabym zamowic i teraz jesc w czasie redukcji, to napisz, chetnie sprobuje

Co do granoli, to bede sie pilnowac i dobrze, ze przypomnialas mi o oleju kokosowym, mam go, wiec bede uzywac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A Dagmara z podciąganiem, masz gumę? wtedy możesz sie z pmoca gumy podciagac, alo jak juz nie możesz to opuszczać kontrolujac czas opuszczania czyli wolno z napieciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
Melduje trzeci dzien za mna.
Fajnie sie czuje na tym czystym jedzeniu, dobrze spalam wczoraj, jest OK

Z tym podciaganiem to sprawdze na silowni czy maja gume, jest tam sporo dodatkowego sprzetu, moze sie znajdzie

Tak sie zastanawiam Iza, jak mam taki dzien jak dzisiaj, planuje drugi dzien na silowni dopiero jutro, ale cwiczylam dwa dni pod rzad wczoraj i przedwczoraj, to powinnam dzis nic nie cwiczyc czy moge pojezdzic na orbitreku?


---


REDUKCJA - Dzien 3 - 20.10.2014


TRENING:

odpoczynek


DIETA:

Suplementy: Centrum
Warzywa zielone: salata lodowa, szpinak, pomidory



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
przerwa powinna być zwłaszcza, że ćwiczenia atakują podobne partie jeszcze sie bawisz tymi ciężarami więc tego nie czujesz odpowiednio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
To dzisiaj przerwa i pelen odpoczynek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kwestia bilansu kcal??

Następny temat

ocena diety 18 lat, redukcja

WHEY premium