I jak wam chłopaki poszło, jakie wrażenia z eliminacji?
...
Napisał(a)
Można gdzieś o tym poczytać szczegółowo?
I jak wam chłopaki poszło, jakie wrażenia z eliminacji?
I jak wam chłopaki poszło, jakie wrażenia z eliminacji?
...
Napisał(a)
nastąpiła pomyłka w liczeniu punktów czekamy na oficjalne wyniki wtedy zamieszczę wyniki i sprawozdanie . Jacek Rybak 89pkt. 6 miejsce (premiowane pierwsze sześć) na 25 startujących .
...
Napisał(a)
Czyli co mam byc spokojny jak 4 miejsce zajelem czy mam sie obawiac???
Zmieniony przez - Grande w dniu 2006-03-05 18:49:16
Zmieniony przez - Grande w dniu 2006-03-05 18:49:16
...
Napisał(a)
Najwazniejszy jest udział,ale tez gratulacje dla Grande za awans "jak dobrze doczytalem" :)
...
Napisał(a)
Leszek SLD - to wszystko wyjaśnia. Sojusz robotniczo-chłopski wiecznie żywy.
No Grande, ładnie.
No Grande, ładnie.
I'll be back!
...
Napisał(a)
A Leszek-SLD -- pisal ze sie do niczego nie nadaje i sie chlopaczyna pomylil i to znacznie
Dzieki chlopaki za gratulacje
Dzieki chlopaki za gratulacje
...
Napisał(a)
Jacek rybak z Team Hulk Poznań zajoł premiowane 6 miejsce i absolutnie zdominował wszystkich w martwym ciągu 260kg 9 razy .
...
Napisał(a)
Wynik eliminacji do European Strongest Man 2006 federacji ECSS.
Eliminacje sędziowali:
I.Wyciskanie belki i martwy ciąg
-Kamil Bazelak
-Piotr Dybus
II.Spacer farmera,spacer buszmena i przerzucanie opony
-Wojciech Banasik
-Dominik Bazelak
1.Wojciech Jastrząb
2.Radosław Grześków
3.Tomasz Ellman
4.Radosław Korzeniowski
5.Paweł Seroka
6.Jacek Rybak
7.Jarosław Nowacki
8.Sławomir Rychłowski
9.Dominik Zieliński
10.Tomasz Drozdowski
11.Jarosław Łuszczki - Krzysztof Schabowski
13.Robert Czeszejko
14.Kryspin Rozum
15.Witold Szymczak
16.Marcin Sadowski
17.Stanisław Łabęcki
18.Janusz Kułaga
19.Adam Kostecki
20.Arkadiusz Szkrzypczak
21. Łukasz Jabłoński
22.Paweł Wisła-Maciej Potrykus
24.Damian Łechtański
25.Adam Nitecki
Podczas eliminacji podano pierwsze jak się później okazało błędne wyniki, które wyliczane były w pośpiechu dla telewizji ogólnopolskiej.
ECSS jako organizatorzy eliminacji przyznają się do omyłek i wyrażają ubolewanie z powodu zaistniałej sytuacji.
Powyższy wykaz klasyfikacji generalnej jest już zweryfikowany i odpowiada rzeczywistym realiom eliminacji do European Strongest Man 2006.
Eliminacje sędziowali:
I.Wyciskanie belki i martwy ciąg
-Kamil Bazelak
-Piotr Dybus
II.Spacer farmera,spacer buszmena i przerzucanie opony
-Wojciech Banasik
-Dominik Bazelak
1.Wojciech Jastrząb
2.Radosław Grześków
3.Tomasz Ellman
4.Radosław Korzeniowski
5.Paweł Seroka
6.Jacek Rybak
7.Jarosław Nowacki
8.Sławomir Rychłowski
9.Dominik Zieliński
10.Tomasz Drozdowski
11.Jarosław Łuszczki - Krzysztof Schabowski
13.Robert Czeszejko
14.Kryspin Rozum
15.Witold Szymczak
16.Marcin Sadowski
17.Stanisław Łabęcki
18.Janusz Kułaga
19.Adam Kostecki
20.Arkadiusz Szkrzypczak
21. Łukasz Jabłoński
22.Paweł Wisła-Maciej Potrykus
24.Damian Łechtański
25.Adam Nitecki
Podczas eliminacji podano pierwsze jak się później okazało błędne wyniki, które wyliczane były w pośpiechu dla telewizji ogólnopolskiej.
ECSS jako organizatorzy eliminacji przyznają się do omyłek i wyrażają ubolewanie z powodu zaistniałej sytuacji.
Powyższy wykaz klasyfikacji generalnej jest już zweryfikowany i odpowiada rzeczywistym realiom eliminacji do European Strongest Man 2006.
da saga continous
...
Napisał(a)
uppss przepraszam to nie tu miała byc:) ale i tak gratulacje grande:D:D
Poprzedni temat
18 III 06 Żywiec - Otwarte zawody integracyjne w WL
Następny temat
Strong Man- przyszłość
Polecane artykuły