SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eliminacje Euro 2024 Niemcy

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10784

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10452
i po höj tego biednego Michniewicza było zwalniać ....??
pisałem o tym kilka miesięcy temu , a teraz widać tego efekty ,no ale co ja tam wiem ,nie jestem z pewnością tak mądry jak ,,kolesia"

co do kadry ,wielu powinno odejsc ,nie tylko Krychowiak Grosicki ,ale też Lewandowski ,Zieliński . oni już lepsi nie będą ,a tylko gorsi (już są)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10452
w sumie to nie mamy na stan obecny ,ani jednego klasowego piłkarza ,to co się dziwić ??

Lewandowski wyceniany jest już nisko na 30 milion ,podobnie jak Zieliński , kadra traci na wartości według portalu Transfermarkt i tak jest w rzeczywistości , a nowych talentów nie ma .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10452
niech mi ktoś wytłumaczy co miało na celu nie przedłużenie umowy michniewiczowi ,po co i co to dało ?? analogiczna sytuacja z brzęczkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
brzeczek michniewiczi sousa wyszedlby z tej grupy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17468 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196538
Pewnie po to by oczyścić atmosfere wokół kadry,bo za CM od samego początku ciągnął się smród.

Ja mam tylko nadzieje że nikt nie wpadnie na pomysł dania kadry Probierzowi



Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2023-09-13 17:30:37

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
JEDYNA OPCJA,ZEBY ZALAPAC DO BARAZY TO KONIECZNE ODWOLANIE SANTOSA I WYBRACKOGOS Z pOLSKI PAPSZUN,SKORZA?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
Już od kilku dni i fatalnej porażki Polaków w meczu z Albanią (0:2) media spekulowały, kto może zastąpić Portugalczyka na stanowisku selekcjonera, jeśli ten faktycznie zostanie zwolniony. Padało kilka nazwisk doskonale znanych kibicom - Marek Papszun, Jan Urban, Michał Probierz. Wrócił też temat Vladimira Petkovicia, który przymierzany był do pracy z polską kadrą już w styczniu, gdy ostatecznie "wygrał" Santos.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10452
Cris Thug
Pewnie po to by oczyścić atmosfere wokół kadry,bo za CM od samego początku ciągnął się smród.

Ja mam tylko nadzieje że nikt nie wpadnie na pomysł dania kadry Probierzowi

co mnie atmosfera w kadrze intersuje ? nie podoba sie to wypier_dalać ,a nie jakieś atmosfery
nie wiem jaki smrod sie za nim ciagnal ...




Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2023-09-13 17:30:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10452




ten chłop to jest przegięcie jakich mało, to już nawet nie jest śmieszne :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10452
BTW jaka atmosfera była zła ?? co konkretnie masz na myśli ? jakieś przykłady?
tak jak pisałem wcześniej co mnie interesuje atmosfera w kadrze i nie rozumiem dlaczego miałabybyć zła za jego rządów skoro wyniki były?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typer Champions League 2022 - 2023

Następny temat

Typer Mistrzostw Świata Katar 2022

WHEY premium