SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eliminacje Euro 2024 Niemcy

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10773

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10452
Dziwne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6015
Przewidywałem ze tak bedzie,ta grupa eliminacyjna to miala byc zabawa na luzie,a finał pewnie bedzie taki ze nie awansujemy

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10452
Chłopie daj se spokój z tymi durnymi zakładami .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6015
Jak durnymi?wygrałem teraz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 218
Uważam, że piłkarze w drugiej połowie byli już myślami na urlopie. Cały 22/23 to coraz więcej występów Polaków i lisów w meczach w lepszych klubach i ligach. Widać było zmęczenie u nich bo ile można grać dla telewizji i układać wewnętrzną część stopy. Boisko słabe, temperatura wysoka. Zlekceważenie i brak gry do końca. Nie chcieli ryzykować kontuzji przed latem gdzie będą żyć i korzystać z MasterCard. Dobry moment 1 gola Mołdawian. Impuls do odwrócenia wyniku. Bramka z główki mogła a nawet powinna być zaliczona. Nie skreślam Polakom awansu ale te kariery w klubach wysysają z nich energię jak Shang Tsung duszę podczas Fatality. We wrześniu będzie prostowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10452
Piłka nożna to szambo . To był ostatni "mecz" jaki oglądałem . Nikt mi nie wciśnie kitu , że serio stracili 4 gole w 45 min z amatorskim zespołem ...



Zmieniony przez - aa3 w dniu 2023-06-22 00:33:26

Zmieniony przez - aa3 w dniu 2023-06-22 00:35:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 313 dni Przeczytanych tematów 5
Brzęczek mówił, że w zespole brakuje lidera. Coś w tym jest, bo nie było nikogo kto dałby w drugiej połowie dobry impuls dla drużyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17468 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196538
Eh,te słabe wyniki+syf który sie dzieje wokół pzpn az przypominają stare 'dobre' czasy.Nie wiem kto tam w pzpnie odpowiadal za to oświadczenie ale gorzej sie tego zrobic praktycznie nie dało,czego skutki własnie widzimy.i tak sie buja ten cyrk...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10452
Cris Thug
Eh,te słabe wyniki+syf który sie dzieje wokół pzpn az przypominają stare 'dobre' czasy.Nie wiem kto tam w pzpnie odpowiadal za to oświadczenie ale gorzej sie tego zrobic praktycznie nie dało,czego skutki własnie widzimy.i tak sie buja ten cyrk...


czemu... :(
piłka nożna jest superr XDDDDDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10452
Nie ma czegoś takiego jak "stare dobre czasy"

Te czasy trwają teraz .
Piłka nożna to biznes ,polityka i sport dla d****i . Liczy się przekręt (czytaj szwindel) ,żeby ludzie tracili miliony na ustawionych meczach ,żeby wielkie marki i piłkarze byli zarobioni .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typer Champions League 2022 - 2023

Następny temat

Typer Mistrzostw Świata Katar 2022

WHEY premium