SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eliminacje Euro 2016-grupa Polska

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32504

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Ale zagranica nie masz tych emocji co na meczu Polski krzeselkiem tez nie dostaniesz,a na KSW sie wybieram teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17460 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196517
a to juz zalezy od człowieka.a co do kwestii mma to mam nadzieje ze ufc w koncu do nas zawita i to z przyzwoita karta ,bo niestety ale do ksw mam dosc podobny stosunek jak do naszej pilki...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
W sumie to mnie mma samo w sobie niezbyt interesuje ide tylko z ciekawosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
UFC w tym roku już raczej nie zawita do Polski, więc trzeba "cieszyć się" polskim cyrkiem zwanym KSW.

Jestem patriotą, ale więcej emocji wywołuje u mnie aktualnie oglądanie powtórek spotkań polskiej repry z lat 70-90 (gdy nie mogę sobie przypomnieć wyniku), niż oglądanie jak ciota jedna z drugą w koszulce z orłem na piersi nie potrafią podać sobie piłki na odległość 20 metrów...

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2014-03-11 22:52:54

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Mecze o punkty wywoluja emocje bo towarzyskie to nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17460 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196517
jak mam byc szczery to od dobrych kilku lat mecze rep. Hiszpanii (oczywiście te turniejowe) wywołują u mnie nieporównywalnie większe emocje od jakiegokolwiek spotkania z udziałem naszych kopaczy

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Z ta Hiszpania to nudne jest juz,dla mnie bardziej emocjonującym jest Polska-moldawia niż finał mś bez polski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2
Jak Polacy wygraliby przynajmniej dwa mecze i dwa zremisowali to byłby sukces, bo na więcej to raczej nie można liczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
2 wygrane z Gibrlatarem,2remisy z Gruzja a reszta w plecy to sukces?Nie zartuj o umiarkowanym sukcesie mozna mowic jak 3 miejsce zajmiemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
Z tego Bonka taki prezes jak z Nawałki trener jak sie zrobi gorAco to kreska z Pol i tyle go widzieli zreszta juz raz dał pokaz swoich um , jak widze jego tlumaczenia to smiech na sali ze tylk polski trener by sobie poradził z repr bo zagraniczny nie zna realiów naszych , i zawodników itp ale zagraniczny dobry trener ma konkretny warsztat i widział poziom o ktorym nasi nie maja pojecia a to sie nazywa wskoczenie na international level jak to mawiał Leo - bez tego nic nie zrobi. Jestem w stanie pokusic sie o stwierdzenie ze gdyby Smuda objal ponownie repre bez problemu zakwalifikowałby sie na euro - badz co badz z jego mneczy zapamietałem najbardzij 3-1 bodajze w wks 2-2 z ger czy 1-1 rus a dzis nawet trudno marzyc o zblizeniu sie do tych wyników - bez fajerwerków ale awans by uzyskały te mizeroty

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

piłkarze pomóżcie z ankietą

Następny temat

Z chęcią zagram w piłkę!!!

WHEY premium