Ilość wyświetleń tematu: 9654

...
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Ulatowski wypatrzył nowe twarze

Rafał Ulatowski, asystent Leo Beenhakkera przez dziewięćdziesiąt minut w sobotnie popołudnie z wielkim zaciekawieniem przyglądał się poczynaniom piłkarzy Piasta Gliwice i Cracovii.

- W oko wpadł mi Kukulski, który strzelił bardzo ładną bramkę. Podobał mi się również Adam Banaś, bowiem miał dwie sytuacje po stałych fragmentach gry. Przychylnym okiem spoglądałem na Jarka Kaszowskiego, który jak zauważyłem jest bardzo lubiany przez kibiców - przyznał szkoleniowiec młodego pokolenia.

- Mam umowę z trenerem Beenhakkerem, że w przerwie zawsze wysyłam mu kto jak gra, kto stwarza więcej sytuacji, jak wygląda posiadanie piłki. Myślę, że piękny strzał Kukulskiego dodał nam osłody sobotniego meczu. Bramka przedniej klasy - powiedział z uśmiechem na twarzy współpracownik Beenhakkera, który w niedzielę powinien zjawić się na Wielkich Derbach Śląska.

Były opiekun Zagłębia Lubin chwalił Piasta Gliwice za organizację gry w środku pola. Docenił również Marka Wleciałowskiego, który od ponad miesiąca pracuje przy Okrzei. - Widać, że jest to poukładany zespół, prowadzony przez Marka Wleciałowskiego, dobrego fachowca. Nie atakuje, nie szarżuje. W ich grze nie ma nonszalancji. Widać rękę Wleciałowskiego, który słynie z tego, że jego drużyny grają mądrze taktycznie i to było widać w sobotę w Wodzisławiu - mówił Ulatowski. - Jak na pierwszy mecz Piasta w najwyższej klasie rozgrywkowej to muszę przyznać, że w ich postępowaniu na boisku nie było widać nerwów. Wiadomo, że w Cracovii gra szybki Dudzic i gdyby Piast się odkrył to miałby nieciekawą sytuację. Nie było widać, że był to ich pierwszy mecz w Ekstraklasie. W momencie, kiedy Kukulski składał się do strzału to żaden z obrońców Stefana Majewskiego nie zdołał do niego dojść - zakończył.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

...
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811

Legia - Jagiellonia 17:00

Wczoraj Wisła pokonała GKS i kolejna bramka Brożka, zastanawiam sie jakby Brożek doznał kontuzji i miał przerwe na pół roku to kto by strzelał bramki

W drugim meczu Ruch wygrał z Polonią gdzie Sobczak uratował 3 punkty .

Dziś najbardziej mnie interesuje oczywiście pojedynek Leszka ciekawe czy podtrzymają dobrą passe strzelecką oby tak daje dziś 4:1

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Brożek w tym meczu powinien ustrzelić co najmniej 3 bramki, ale był nieskuteczny, inna sprawa, że znakomicie wychodził na pozycje i gubił obrońców.

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2008-08-23 11:28:02

...
Szacuny 2 Napisanych postów 2172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7880
Polonia troche słabo jak na taki skład powinna wygrac to spotkanie...

Wisła nie zawodzi albo powiem inaczej Brożek nie zawodzi...

A co do Lecha dużo nie ma co mówic poprostu 4-0
...
"Polonia troche słabo jak na taki skład powinna wygrac to spotkanie"

toz to Polonia Bytom, nie Warszawa

...
erminho dzieki za poprawke myslalem ze to Warszawka

No to jak to Polonia Bytom to sie nie dziwie ze przegrala bo jest to glowny kandydant do spadku