SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ehh te stawy znowu :-/

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
Doktor medycyny, który mnie leczył; uznany chirurg; i stwierdził, że mam chondromalację, której normalne wszelkie leczenia nie pomagały i chciał mnie położyć w szpitalu i zrobić artroskopię, to się zastanowiłem po co? skoro jest to metoda raczej diagnostyczna. No i wziąłem się w garść, bo jak usłyszałem od pana zero dźwigania ciężaru na stojąco, to mi się głupio zrobiło i może nigdy w życiu bym nic nie dźwigał, gdyby nie wybitni specjaliści z całego świata, a nie jeden lekarz u którego byłem. Ćwiczę, dźwigam nie raz, czasem mnie coś tam poboli, ale nie są to jakieś silne i mocno uciążliwe bóle i jak mnie boli to jak poćwiczę na dwugłowy uda to działa lepiej niż morfina. Reasumując - myślę, że zakaz ćwiczeń to największa bzdura jaką słyszałem i dla mnie to tak jakby mi ktoś zakazał sexu. więc to pie... i ćwiczę i czuję się lepiej niż jak słuchałem lekarza.

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
jedz galaretke i jak lubisz miski haribo, ogolnie wszystko na zelatynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jak nie jesteś na redukcji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LSP

Następny temat

npp ?

WHEY premium