SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efka = Tussi.... ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12048
Bedac na TKD i biorac efke bardzo szybko tracilem tluszcz praktycznie nie tracac na obwodach wiec cos w tym musi byc jednak wydaje mi sie ze branie efki w czasie robienia masy raczej nie da rewelacyjnych efektow i nie ma wiekszego sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2187
Zgadam sie, trzeba sie zdecydowac, albo masa albo rzezba robiac jednoczesnie jedno i drugie nie mozna spodziewac sie zadowalajacych efektow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
to spoko własnie robie rzebe i obawiałem sie o miesnie czy nioepoleca za bardzo Wszedzie czytam ze nie tu kolega potwierdził to jest git!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2187
nie masz co sie bac, napewno stracisz nieznacznie w obwodach ale przez to ze miesnie beda odtluszczone i ladne beda wygladac na znacznie wieksze i masywniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
Oko!! Juz sie ciesze Jeszcze do tego clenbuterol i bedzie całkiem spoko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2187
Dzisiaj dziablem sobie 4 tablety Tussi+ 2 siekiery+ 0,5 tab. Aspiryny tak na sprobowanie Efekt zaj***sty ! , spocilem sie nieziemsko mimo ze nie robilem areobow tylko normalny trening plecow, bylem niezle pobudzony chociaz to nie to zamo co feta, wyniki silowe tez poszly w gore! Ale jest jeden mankament, mianowice teraz mam niezly zwalec Ale jakby jechac na tym non toper to bedzie pieknie, az boje sie pomyslem co bedzie jak trzeba bedzie juz przerwac kuracje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7425
ja jade od poniedziałku non stop Dzis zakupiłem jeszcze 150 tablet clenu Moge to mieszac czy raczej nie?? 3 tyg efka 3 tyg clen??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12048
lepiej 2 tyg efka 2 clen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
tez musze kupic tussipect :P a ten arsen czy jak to jest legalnie dostepny??

Zawiśc,zazdrość zamiast starać sie miec wiecej,kto bogaty ,ten kto bogatszy niz Ty..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
poyebalo Cie kolego?
patrz na daty

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko:>

Następny temat

Salbutamol - uboczne skutki

WHEY premium