SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efedryna brak działania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Możesz bić w dni nie treningowe po pół ampy w dni treningowe całą ampułkę dwa razy na dobę , to że nie odczuwasz działania nie znaczy że nie działa, możesz też mieszać z tabl efki tussi itd. Na odczucia po stymulantach co człowiek to inna reakcja.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7033
Co prawda nie zależy mi tak na tym 'kopie' energii jak na efekcie spalania.
Więc chyba nie ma sensu dawać pół w dni nie treningowe i całą w treningowe?


Zmieniony przez - Clean w dniu 2016-08-28 13:30:59

- Równyś duchowi, coś go pojąć zdolny, nie mnie!
- Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wciąż czyni dobro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
No tak ale po co Tobie kop w dni nie treningowe, w DNT po to tylko efkę bierzesz tylko, aby zwiększyć metabolizm, co prawda efka to nie clenbuterol, ale ma znacznie mniej sidów . Jak chcesz to możesz efkę bez problemu mieszać zmałą dawką clenu czy salbutamolu.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Trzymaj się planu i nie kombinuj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7033
Poleciala kolo 7 cala amp, mamy 7:50 i dalej brak efektu.. mozliwe ze efka fake? Moge wstawic zdj?

- Równyś duchowi, coś go pojąć zdolny, nie mnie!
- Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wciąż czyni dobro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
w dziale doping zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7033
Jestesmy w dziale doping

- Równyś duchowi, coś go pojąć zdolny, nie mnie!
- Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wciąż czyni dobro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
napisałem doping zdjęcia

https://www.sfd.pl/Doping__zdjęcia-f15.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Clean
Poleciala kolo 7 cala amp, mamy 7:50 i dalej brak efektu.. mozliwe ze efka fake? Moge wstawic zdj?



Nie słyszałem nawet słowa, żeby pl efka gdzieś była fake.


Zdumiewające jest to co piszesz, że nic zero działania. Kompletnie nic, pobudzenie, suchość w ustach, słuch stereo/tunelowe, power, rozbiegane oczka, lepsza gadka, jestem młody bóg mogę wszystko itp...? Nic?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 243 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2200
Może stary narkoman i go takie coś jak efka nie rusza nawet : D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie badania na cyklu?

Następny temat

Deca i lipo

WHEY premium