SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EURO 2012 1/4 Finału Anglia-Włochy

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2021

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
Mi w sumie obojętne kto wejdzie Liczę na dobry mecz i jw nie koniecznie zakończony w regulaminowym czasie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
Tez mam nadzieje, ze bedzie dogrywka

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
Ja stawiam na Anglików .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Rooney miedzy nogami probowal obsluzyc Welbecka Polscy komentatorzy sa swietni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Przed spotkaniem chciałem, żeby wygrali Anglicy (ze względu na półfinałowe starcie z Niemcami). Natomiast wraz z rozwojem spotkania coraz bardziej trzymałem stronę Włochów. Zagrali na prawdę dobry mecz, w którym zabrakło skuteczności. Stworzyli sobie zdecydowanie więcej sytuacji a i obraz ich gry był zdecydowanie lepszy niż gra Anglików.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
g**** angole grały i bardzo dobrze że odpadły wypad do siebie na wyspy szykować się do el.Mś z Polską i Ukrainą w grupie

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Oni się raczej boją Czarnogóry, niż dwóch w/w ekip.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
Ukrainy można się bać , ale nie polskiej reprezentacji . Wierzyłem w Anglików , oglądałem pierwsza polowe i dwie okazje były nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Jak mnie dzisiaj ta Anglia denerwowała. Dobrze, że makarony przeszły dalej. Zobaczymy na co stać niemiaszków.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
Myślę , ze szwaby lajtowo wygrają , ciekawie bedzie w parze Hiszpania - Portugalia .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EURO 2012 1/4 Finału Hiszpania-Francja

Następny temat

Jak w 3 tygodnie poprawić technikę gry?

WHEY premium