SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MŚ Brazylia 2014 1/8 finału Francja - Nigeria

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1046

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17454 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196499
30.06.14 (18:00) Francja - Nigeria (Estádio Nacional, Brasília)

Zwycięzca tej pary,zagra w 1/4 ze zwycięzca pary Niemcy/Algieria

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2014-06-27 00:57:33

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Francja i to myślę bez większych kłopotów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Zapowiada się fajny pojedynek w 1/4 z Niemcami.

Kto wygra ten mecz (Francja - Niemcy) wygra Mundial. Zapiszcie sobie to, albo zacytuję to na koniec MŚ.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 344
Nie zacytujesz, bo tak nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17454 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196499
No i Francuzi przechodzą dalej,ale na 1/4 zapewne się zakończy ich przygoda, bo nie widze ich odprawiających Niemców...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
imo własnie Francja wyglada bardzo dobrze i pewnie na tym turnieju poza tym maja dobrych zawodnikow i glodnych sukcesow , w meczu z Niemcami (jak awnsuja bo dogrywka z Algeria ) wcale nie sa bez szans a nawet bede na nich pocichu liczyl i mozliwe ze obstawie ich awans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17454 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196499
No zobaczymy jak to się ułoży.Na Niemców odpadnięcie jeszcze trochę za wcześnie bo to 1/4 a nie 1/2 ).I imo wydaje mi sie ze Niemcom może byc łatwiej z Francją (choc to w zasadzie 2 Algieria ) aniżeli dziś z Algierczykami,głównie w kwestii przygotowania się mentalnie na ten mecz im cięższy przeciwnik tym większa motywacja i skupienie imo.W każdym razie ja jestem za naszymi sąsiadami

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MŚ Brazylia 2014 1/8 finału Argentyna - Szwajcaria

Następny temat

MŚ Brazylia 2014 1/8 finału Niemcy - Algieria

WHEY premium