SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EFX Kre-alkalyn vs Olimp Mega Caps

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14494
Kupil jeszcze GainBolica 6000 4kg, kretke ma stosowac 4 na czczo pol godziny przed posilkiem i 4 caps po treningu? A gainer nie bedzie kolidowal jakos z kretka? Wiem ze gainera trzeba pic pol godziny po kreatynie. Te dodatkowe 15caps olimpu tcm jak ma brac? Prosze pomozcie
pozdrawiam

p.s a jak po treningu zje 4 capsy i zaraz zabierze sie za jedzenie? co wtedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
jak co..

jajco..

nic..
nie ma znaczenia totalnie, uwierz

reszta to filozofia i marketing..


zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14494
odpowie mi ktos co do pytania odnosnie z jablczanem ? Koles jeszce nie wzial powiedzial ze od marca zacznie. Gratis otrzymal 15tabsow TCM z olimpu jak ma je stosowac? po 15 dniu zaczac brac po 1 tabletce do konca cyklu? Warto wykorzystac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
niech dzieli na trzy ćwierci i bierze az do smierci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14494
''no tak xD a jakies inne propozycje? :)


Zmieniony przez - gilmour w dniu 2008-02-27 17:44:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ale propozycje odnośnie czego, wszystko chyba koledzy wyjaśnili- odzywki jeszcze można sie zgodzić- w polaczeniu z dobrym odżywianiem/i nie ma siły, że by nie rosło i w siłe nie szło/ i wlaściwym treningiem- swoją droga ciekawe czy ten tówj kolega z treningiem dal zaawansowanych sie tak spieszy/podejrzewam, że trenuje splitem i to takim, że każda grupa wychodzi raz w tygodniu- a to b. duzy bląd przy takim stażu/
o technike nawet nie pytam bo wiem, że niemożliwe jest 'załapać" ją w tym czasie.
więc i kreatyna może nie sprawić, że efekty beda zadawalające- ale cóż wszystko spadnie wlaśnie na nią...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14494
apokalipsa chodzi mi o te 15tabsow TCMu a to ze nie bedzie mial przyrostow to jego sprawa :wogole warto dokladac ten tcm do cyklu? moim zdaniem nie warto ale on sie naczytal i wie lepiej. Wiem ze Was to nudzi ale wiecej juz takich pytan nie zadam. przyzekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
15 capsow kreatyny to jest ilosc w sam raz dla srednio do***anego pudla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale co za problem - traktujcie to TCM zupelnie tak samo jak tamtą kreatynę na której kolega robi cykl- dawkowanie takie samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
aaa, czyli są dwie kreatyny - to wiele wyjasnia, ja zrozumialem, ze jest tylko gainer i 15 capsow TCM.

przepraszam

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-02-28 21:20:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

INTERACTIVE NUTRITON N.O.K.O

Następny temat

HMB-uwaga!!!

WHEY premium