SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EAP Meta Holandia

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 119
Jaki ma być odst. między cyklami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 397
2 miesiace ,chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 119
ok ... jak by ktoś jeszcze cos na ten temat wiedział niech pisze ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2293
a ja mam takie pytanie. zakupilem 2 opakowania, jedno otworzylem powąchałem i taki dziwny bardzo słaby przyjemny zapach(jakby tic tac), wzielem jedna tabletke possalem, przegryzlem, i bez smaku byla. Czy tak być powinno? Nie wiem czy wy***ki nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
jeszcze wyjepki nie widzialem. ja bym łykał bo metka git.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2293
kolega bierze 3 dzien ja za 2 tygodnie zaczne, ale kolega sie martwi ze wy***ka bedzie bo przez neta zamawialsimy :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
tylko po 100tab to nie oczekujcie cudów. dobra micha i bedzie ok.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2293
wzielsimy 400. 200 dla mnie i 200 dla niego i clomid na odblok. tera sprawdzalem zdjecia produktow kolesia ktore na stronke dal i numery z apx labs to wyskoczylo ze orginal, wiec sie troche upewnilem ze kolo w ****a nie robi raczej. chyba ze dal te foty dla bajery. dobra zjemy to zobacyzmy nic sie nie stanie.
a jak produkty apx'a? dobre? warte uwagi ??

Zmieniony przez - th3rmo w dniu 2009-04-01 14:07:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
th3rmo, to tylko metka nie ma co przezywa, eap i apx są jak najbardziej ok.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2293
wiem, ze nie ma co przezywac ale nie skad brac a to jak narazie jedyne moje zrodlo i jak sie stzaly bedzie brac to zeby ***stwa nie bylo nie? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niebieskie Tabletki o_o Ktos sie z tym spotkal wczesniej ??

Następny temat

Widzieliscie kiedys taki Prop MALAYA??

WHEY premium