SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwne zmiany skórne

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4010
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
Ktos w rodzinie byl chory na luszczyce?

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ale to wcale nei wygląda na łuszczycę .... - z tego jak wygląda ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
z tego co wiem, jak sie luszczyca uaktywnia to na poczatku moze tak wygladac, wiec lepiej wiedziec czy ktos w rodzinie (dziadkowie, rodzice) chorowali bo jesli tak to trzeba ja wziasc pod uwage a jesli nie to nie brac... mi to wyglada na zakazenie jakimis bakteriami

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
na najprawdopodobniej ... ale ogólnie dziwne ...
a codo łuszczycy to ona nie ropieje raczej ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4010
W rodzinie na łuszczyce nikt nie chorował. Możliwe że złapalem to świństwo na basenie lub siłowni? Może to z "innej" wody, która była na pływalni? Sam już nie wiem, jutro idę do lekarza pierwszego kontaktu i zapiszę się do dermatologa - sie okaże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4010
Właśnie wróciłem od dermatologa, moj podyt u specjalistki trwał dokładnie 3 minuty . Powiedziała tyle ile sam wiedzialem: jakieś zmiany skórne, jakby grzybiczne - oto jej całkowita diagnoza. Powiedziała że możliwe ze zaraziłem sie na basenie albo siłowni, bo tam "takie rzeczy są" . Nawet z fotela sie nie ruszyła...Dostałem Clobederm i Clotrimazolum, mam smarować conajmniej 3 razy dziennie, ale w jakiej kolejnosci, tego nie powiedziala...
Jeśli ktoś wie jak tym smarować, to proszę o poradę
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4010
Byłem jeszcze dzisiaj u lekarza pierwszego kontaktu. Stwierdził też, że to jakieś zmiany grzybiczne, lub jeśli będe miał wielkiego pecha początek łuszczycy. Posmarowałem sie dwa razy Clobedremem i wykwity jakby sie zmiejszyły, ale skóra wokół nich strasznie blednie, takie mocno przebarwienia :-/. Odstawic lek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 115 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1261
Nie powiem Ci czy mialem to samo na barkach ale tez byly takie ropne stany. Dermatolog nic nie umiala poradziac a dzieki mojej lasce dostalem porade od kosmetyczki, ktora zadzialala.

Kosmetyczka po dokladnym obejrzeniu skóry polecial mi uzywanie Borasolu (3% roztwór kwasu borowego) rano i wieczorem. Środek ten ma dzialanie przeciwzapalne, jest takze na obarzenia, obrzeki tkanek miekkich, uszkodzenia naskórka itd. U mnie wszystko ladnie zeszlo zaledwie po 2 tyg stosowania.
Nie wiem czy tobie pomoze ale jak tamte specyfiki od lekarki nie daja rady to mozesz spytac lekarza o ten Borasol. Cena leku jest super bo flakonik 100ml kosztuje raptem 2 zl.

"ludzie normalni dostosowuja sie do rzeczywistosci,
ludzie nienormalni dostosowuja rzeczywistosc do siebie,
dlatego postep zalezy od ludzi nienormalnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4010
Witam, mineło troche czasu od czasu kiedy smarowałem sie Clebodermem. Zmiany znikały, ale pojawiały sie nowe w innych miejscach. Wczoraj wybrałem sie do najlepszego spaecjalisty dermatologa w mojej okolicy. Zostałem przyjęty w prywatnym gabinecie i jak to bywa, zupełnie inne podejście do sprawy. Pani Derma stwierdziła, że to łupież różowy. Przepisala mi na tułow Advantan i Cutivate, a na zmiany na głowie Dermovate. Zdziwiła się też czemu poprzedni dermatolog przepisał mi 3 paczki Clebodermu i kazał smarować aż objawy ustąpią całkowicie .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Irytujący problem-zarost

Następny temat

denerwujaca kontuzja

WHEY premium