SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewczyna z Bjj wygrywa z facetami

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5626
A ja mam jedno pytanko do was (a w szczegolnosci do Boruty). Pozwol, ze Cie zacytuje "...po uprzednim wygraniu konkurencji kobiet wystartowala wkonkurencji meczyzn w kategorii zaawansowanej gdzie wygrala dwie walki..." Wlasnie i tu jest problem (przynajmniej dla mnie) jak kobieta moze startowac w konkurecji mezczyzn... skoro sama nazwa mowi dla kogo ta konkurecja jest przeznaczona.. i czy ta sytuacja moze sie powtorzyc w druga strone ??? Tzn. facet moze startowac w konkurecji kobiet ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A po co by mial startowac?
W przypadku dziewczyny ma to ten sens ze na ulicy jest narazona na ataki raczej ze strony mezczyzn. Po co mialby facet starowac z dziewczynami?

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5626
Chodzilo mi bardziej o strone prawna tych zawodow, chyba maja jakis regulamin. A po co mial by startowac??? Po to zeby miec jakis tytul (o ile wygra), zeby miec kase (o ile wygra i jest nagroda), zeby poturlac sie z takimi panienkami jak na fotkach wczesniej , nie wiem co moglo by motywowac takiego czlowieka... Chodzi mi o to czy moglby wystartowac w nie tej przedzizalce plciowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest tak samo jak z kategoriami wagowymi. Mozesz wystartowac w wyzszej, ale nie w nizszej.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5626
Aaaaaaa..... to wszystko wyjasnia... thx za odpowiedz... ale to w sumie dyskryminacja ;-P buhahahahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


jeszcze jedna fotka Shannon

Paweł Ziółkowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


i jeszcze jedna

Paweł Ziółkowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Fotka z innej walki Shannon

Paweł Ziółkowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie odwazylbym sie jej skrzywdzic...

[...moze to ona mnie...]

Licencja na zabijanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta powiedz mi jak qumpel qumplowi

czy wg Ciebie mialbym szanse
Czy dopiero jak wzialbym sie za treningi bjj.
Szczerze...

Licencja na zabijanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tae Kwon Do - AikiDo - Boks - Wing Chun Kung Fu - Kraw Maga

Następny temat

Szkoły boksu w Warszawie? (do esco)

WHEY premium