SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik tomekgse "RYWALIZACJA CHUDERLAKÓW"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1050 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13714
Widze że jednak robisz ten plan. Jest cięzki ale za***iaszczy. Jeśli masz niewielki rekord na płaskiej to możesz nawet wskoczyć z 10 kg więcej przy wyciskaniu a może nawet więcej. Ja już zastanawiam sie nad nowym planem na siłe bo chce do listopada 110 kg pchnąć, ale to już z CM3 lub Hyperfusion z HI-TECA. Pozdro życze powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 463 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28056
Jak bym i u mnie poprawiło rekord o 10kg na płaskiej to było by naprawdę spoko. a tobie do listopada 110 się uda wyrwać lekko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1050 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13714
Mam nadzieje, będe dązył do tego bardzo wytrwale i ciężko. Mam nadzieje że Tobie sie uda poprawić wynik o 12 kg, będe trzymał kciuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 463 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28056
heh mało prawdopodobne ale dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Dużo maszyn na siłowni - to dla fitnesów i panienek a nie prawdziwych chłopów. Są dodatkiem do treningu i zazwyczaj na koniec danej partii mięśniowej. Podstawa to wolny ciężar sztangi, sztangielki na tym budujesz masę i siłę nie na maszynach.

Kolejny zawodnik próbujący ruski plan 3 razy w tygodniu klatka no czekam za efektami... i życzę powodzenia.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 463 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28056
A to siłka szkolna i tam jest z 6 maszyn + 3 przyrządy jakieś takie,ale tam właśnie będę chodził na uzupełnienie, nogi będę ćwiczył bo jest suwnica i prostownica i przysiady sztanga tam będę robił oraz jest fajny drążek jakiego nie mam w domu + jeszcze poręcze których tez nie mam i jest przyrząd do unoszenia tułowia z opadu,a biceps to ja nie wiem czym tam robić bo jest tylko gryf taki lipny lekko łamany i hantle jakieś lewe to biceps będę robił w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 733
najwięcej mam 12 lekcji w szkole kończe o 18:50 a to akurat dzień treningowy jest xD

moc jest bogiem koks nalogiem kobiety zabawą a siła podstawą[!!]


NIE DAWAC MI SOGÓW[!!]

mój blog:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 463 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28056
to masz przeyebane,takim planem ja to w ogóle bym chyba nie wytrzymał ale jak mam codziennie prawie na 8 ale 4x w tyg. 8 lekcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 733
poniedziałek 8 wtorek 8 środa 8 czwartek 12 piątek praktyki 13-19

moc jest bogiem koks nalogiem kobiety zabawą a siła podstawą[!!]


NIE DAWAC MI SOGÓW[!!]

mój blog:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Ja najwięcej mam 10. Kończy się o 17:30, ale zanim wróciłem do domu to była godzina 19:15 i jeszcze trening trzeba robić. Oczywiście nie uczyłem się i szedłem na siłownię.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczyć nogi, czy nie ćwiczyć nóg - oto jest pytanie ;P

Następny temat

Plan treningowy

WHEY premium