SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dział Militaria.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No bedzie za***ioza z tymi militariami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
no wpadlem na łikend :)

trust no one

trust no one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skoro ten dział ma charakter militarystyczny, starałem się wpasować tematyką moich postów, ale zainteresowanie jest marne...

chciałem spytać jakie tematy będą budzić zainteresowanie, żeby nie pracować na marne, co ma się znajdować w tym dziale, opisy broni strzeleckich (marne zainteresowanie), opisy jednostek specjalnych, sprzętu cięższego (np. czołgi samoloty) czy tematyka luźno związana z wojskowością... bo ja już nie wiem...

私は決して無限の不快感で引っ掛かる現実に達することができない...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Znaczy wiesz, wrzutki masz ciekawe, nie powiem.
Ale problem chyba polega na tym, że nie każdy chce aż tak dokładnych informacji na temat przykładowo pistoleta (bo czytać się leni, albo wiedzy podstawowej nie posiada - i wtedy nie rozumie co to jest oporopowrotnik albo krótki odrzut zamka czy inne suwadło z tłokiem gazowym). Myślę, że lepiej przyjmą się posty łatwe i przyjemne. Ja chciałem napisać o Abakanie, ale z ww. względów wyszedłem z założenia, że szkoda czasu.
Więc też się spytam, bo mogę wrzucić, czy ktos chce czytać o rosyjskich jednostkach specjalnych?
Zdrówka hideyoshi.

"Z...j się a nie daj się"

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki :)

w takim razie co to będą za militaria, wszyscy tak chcieli, a teraz jak już "spełniły się marzenia" wszyscy odcinają się od projektu i nawet nie czytają... wiem, że nie wszystkich interesują gwinty prawoskrętne albo zasada działania broni, ale ja przecież takich gównienek nie pisałem chciałem żeby było wszystko łatwe i przystępne.

Ten dział kojarzył mi się i kojarzy z postami typu " cze, jutro mam solówke, kopnąć go w jaja yoko geri czy w twarz z gyaku-tsuki" albo "co wybrać capoeire czy lambade"
chciałem jakoś zainicjować "nową falę postów", ale nie wyszło...

co w takim razie chcecie przeczytać?

zdrówka Kicius

私は決して無限の不快感で引っ掛かる現実に達することができない...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Ja tam twoje posty czytam, i jeszcze kilka osób z ziekawoscia pewnie też.
Ale masz racje, lepiej chodzą solówki. Coś tam w tych tematach próbowałem uspokajać i poważniejszego pisać ale szkoda zdrowia. Młodziez ma ciśnienie i nic na to nie poradzisz.
Modów trzeba prosić, żeby albo kasowali albo niech ten post Garego o uczniach i walkach 1X1 w szatni podwieszą i pogrubią. Co??? Panowie moderatorzy?
A z militariów sobie jakoś poradzimy. Nie ustawaj w wysiłku.



"Z...j się a nie daj się"

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
hideyoshi: niekażdy kto czyta posta musi na niego odpowiedzieć ja np. często odwiedzam ten dział bo tego typu rzeczy mnie interesują, niestety nie posiadam zbyr dużej wiedzy wieć też nie udzielam się w więksozści postów, i myśłe ze nie jestem wyjątkiem
II sprawa to faktycznie opisy sa zbyt szczególowe i to mozę troche odstraszać,
również arty o jednostkach specjalnych świata również mogą być bardzo interesujące
no i po III to wydaje mi się, że ten dział jest zbyt mało popularny jak narazie bo nie ma w nazwie militaria, a nie każdy wejdzie do samoobrony bo go to poprostu nieinteresuje.

więc podsumowując piszcie jeśli tylko mozęcie o wszystkim związanym z wojskiem

pozdrawiam
kermit

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No czekamy, czekamy na nowy dzial...
PS
Jak to bedzie zorganizowane? Tzn chodzi mi oto czy zostanie poprostu zmieniona nazwa dzialu czy jak? I czy stare posty pozostana?

~~~ https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/28.gif[/img] Członek Mafii SFD Członek Mafii SFD Członek Mafii SFD [img]../../buziaki/28.gif" alt="" /> ~~~
...:: No pain!! No pain!! ::...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i jak z tymi militariami w końcu?

POMAGAJ INNYM A ONI CI POMOGĄ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
moze w niedziele sie cos ruszy




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nauka j. japonskiego

Następny temat

Wasze pierwsze walki an ringu :)

WHEY premium