SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...czy bialko, czy cos innego to faktycznie zależeć będzie od odżywiania/musisz to w jakis sposób- choc by uogólniając obliczyć/ i od twojego metabolizmu i aktywności ruchowej- jednym słowem faktyczne zapotrzebowanie na bialko, węgl., tłuszcze i równie faktyczny niedobór okreslonego składnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15568
Raczej będzie to białko z tego względu że tego będzie mi brakowało gdyż studiuje dziennie i dojeżdzam na studia. Węgle znajde w czymkolwiek: ciemne pieczywo, banany. Z białkiem może być problem. Nie będe przecież wcinał tuńczyka w busie.
Zresztą mam niską aktywność ruchową, poza siłownią nie mam żadnego wysiłku bo cały czas zabierają studia. Metabolizm mam średni, jestem raczej mezo, więc odpowiedz nasuwa się sama.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no to faktycznie weź bialko- prolo jak wspominano kilkakrotnie jest si.
dymatize- ja odnosze wrazenie,że ten margines 10% hamerykancy wykorzystują do zaniżania ilości białka- w "majestacie prawa"- bo cos obiło mi sie o uszy, że tam tak wlaśnie jest/plus, minus 10% właśnie/...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
prolo fajne
ale cena ...

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15568
Hmmmm co chcecie od ceny. ok. 220 zeta za 3500g, jak dla mnie nawet oki, pod warunkiem oczywiście że się ma tą kase
Na razie czekam na paczke bo zamówiłem dwie Ostrowie i lada dzień powinny przyjść
Ale to nie koniec moich zakupów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24015
j/w Bxprolongatum

Niebój sięZyciaUwierz ze zycie jestWarte tego aby jePrzeżyć a twojaWiara cię w tymUmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15568
Niuestety nie kupiłem Prolongatum choć chciałem ale nie było. Teraz w sklepach z odżywkami oblężenie, ludzie kupują suple przed podwyżką. Ja zakupiłem System protein 80 Olimpa ostatniego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
też dobrze- więc sie nie przejmuj- po starej cenie jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15568
Tak po starej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ten zestaw bedzie dobry za ta kase??

Następny temat

Biało z czym ?

WHEY premium