SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duzy problem z malymi jajcami

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spodziewał bym sie propa w boldzie czy trenie ale w enanie raczej samego oleju

najprawdopodobniej wbijasz 600 mg ew więc jajca maluykie tak czy inaczej szukaj hcg

do laba jak pójdziesz z eanem ug to wyniki najprawdopodobniej wręczy ci oficer

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-04-06 21:58:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11160
doj** viagry :D chooy z jajami :D

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
jakie rozkminy

tam skad wziales towar upomnij sie i o hcg

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 297 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19001
dajcie spokoj, same wypowiedzi autora tematu swiadcza o jego wiedzy i troche o inteligencji, mysli ze jest tam prop bo go szybko zalalo i jajka sie skurczyly, a po enanie to co niby skurczyly by sie po 2 miesiacach i nie zalalo by tak??? coraz wieksze talenty na forum sie pojawiaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o hcg w aptece teraz cięzko, kumpel czeka na hcg juz koło miesiaca nie ma w hurtowniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4466
mmarcin999
dajcie spokoj, same wypowiedzi autora tematu swiadcza o jego wiedzy i troche o inteligencji, mysli ze jest tam prop bo go szybko zalalo i jajka sie skurczyly, a po enanie to co niby skurczyly by sie po 2 miesiacach i nie zalalo by tak??? coraz wieksze talenty na forum sie pojawiaja

Chyba ty nie potrafisz czytac, moje pytanie dotyczylo hcg, a nie tego czy tam jest prop czy enan bo to w tym wypadku nie ma to wiekszego znaczenia, nie mam zamiaru sie z nikim klucic bo oczyewiscie wszyscy jestescie madrzejsi odemnie i lepiej wiecie co ja bije, nic sobie nie wkrecilem ze wczesniej dziala bo waga, obwody, sila, wytrzymalosc, cisnienie poszlo w gore zdecydowanie przed 3 tygodniem, a enan dopiero zaczynal by sie wtedy rozkrecac. Kazdzy tylko pindoli glupoty nie na temat, jeden madrzejszy od drugiego, a nie dostalem jescze zadnej sensownej odpowiedzi czy da sie jakos inaczej uratowac jajka bez pomocy lekarza i bez dostepu do hcg.
...
Napisał(a)
Usunięty przez BodyLine za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Bart88ek
czy da sie jakos inaczej uratowac jajka bez pomocy lekarza i bez dostepu do hcg.


Da sie..daj na msze conajmniej 2x w miesiacu + 2 zabki czosnku po treningu i nacieraj jajka woda z cukrem przed snem

Zamow sobie HCG na internecie, jak nie wiesz gdzie to poszukaj w googlach w swoim miescie, zadzwon umow sie, pojedz zaplac i odbierz. Wszystko zajmie 1 gora dwa dni. Jak dobrze pojdzie to nawet mozesz trafic nie na wyiebke trzymana w dupie zamiast w lodowce.



Zmieniony przez - maximusxxx w dniu 2012-04-07 20:37:14

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4466
8x8
kup se od zdechlaka

stawiasz się jak możesz a kożdy kolejny post potwierdza twoją niewiedzę

W takim razie uswiadom mnie czym objawia sie moja niewiedza? Nie potrzebnie pisalem ze nie wiem co tak naprawde jest w srodku. Uwazasz ze enan galeniki ktory dostalem nie mogl byc wyj**ka w ktorej jest prop? Gdyby tylko waga poszla do przodu to oczywiscie moze byc spowodowane tym ze wiecej jem na cyklu, efektem placebo czy czyms innym, ale sila i wzrost cisnienia nie klamie, a to wszystko mialo miejsce juz przed 3 tygodniem, jezeli moje rozumowanie jest zle to wytlumacz mi dlaczego bo chetnie sie czegos nowego dowiem.
Dzieki maximusxxx, poszedl sog, pierwsza odpowiedz ktora moze mi jakos pomoc, jezeli to nie bylby duzy problem odezwij sie na maila, mialbym jescze jedno pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 378 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14381
Mam nadzieje, że rady maximusxxx o smarowaniu jajec nie potraktowałeś poważnie. ;) Na NFZ jak idziesz do lekarza to być może troche poczekasz w zależności od przychodni aczykolwiek jaja ci sie skurczyły to zamiast kombinować i rozkiniać co jest źle to biegnij do lekarza prywatnego. Biorąc pod uwagę co tutaj wypisujesz kombinowanie na własną ręke źle sie dla ciebie skonczy. Tutaj nie ma żartów synek, tak naprawdę o ludzkim organiźmie g**** wiesz, idź i skorzystaj z pomocy kogoś kto skończył medycyne. PS. dzieki za poprawienie humoru tematem :D jeszcze sie tak nie smiałem czytając posty na forum. Aczykolwiek tutaj nie ma sie co śmiać.. tylko ręce rozłożyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekompozycja T3 + Clen + Prop + Winstrol

Następny temat

Testosteron prolongatum czy propionat?

WHEY premium