SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drugi "spokojny" cykl :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
tak jest najlepiej, jak zaczniesz cykl z niskim bf nawet jak trochę podleje w trakcie nie będzie tragedii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2688
do jakiego bf dobrze by było zejść? mam 15% (mierzone fałdomierzem i obliczone na tej podstawie ze wzoru)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Ja jakbym miał wybierać, to redukcję zrobiłbym na SAA (test antykatabolicznie) a masę na samej diecie. Za duże spadki mięsa bez porządnego antykatabolika. Oczywiście tak jak pisałem, jeśli mam wybierać, bo najlepiej zarówno redukować jak i masować na SAA

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2688
Druga opcja mi się podoba najbardizej: redukcja i masa na SAA :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94536 Napisanych postów 364487 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669252
deka test będzie idealna do twoich zamiarów

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Możesz zrobić tak:

1-6 prop 50mg e2d - tutaj deficyt kcal na minus, dużo aero - czyli redukujesz ile się da w te 6 tyg.

Następnie od razu przeskakujesz na długi test + deca tak jak pisaliśmy wcześniej i już kcal na plus, czyste żarcie, aero kręcone.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94536 Napisanych postów 364487 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669252
i powinno być ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2688
Wielkie dzięki:) Dobrze, że tu trafiłem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2688
No to trochę się zmieniło i potrzebuję pomocy:)
Mam możliwość ćwiczenia przez 3 miesiące z gościem, który ma o treningu kulturystycznym duże pojęcie:)
Ma to być trening typowo masowy.
W związku z tym, chciałbym wspomóc się troszę, aby efekty z tych treningów były większe. Nie zależy mi na dużej masie, tylko na możliwie wartościowym mięsku. Co polecacie?
Myślałem o propie bo nie mam czasu na długie rozkręcanie się soku. Do tego może dorzuciłbym NPP? Czy on też działa na stawy jak długa deka? Coś na stawy by sie przydało bo szykują się większe niż zazwyczaj ciężary:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1-10 prop 150mg eod 1-8 npp 100mg eod jak bedziesz czul ze libido spada podbij dawki tescia na 200mg eod Npp działa też na stawy jak dluga deka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem na cyklu metki genesis

Następny temat

testy na dopingu

WHEY premium