SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drugi cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2752
Po dłuższej przerwie chciałem podpytać o swój cykl. Głównie o profilaktykę lub ewentualnie zmianę środka. Chodzi mi o dece. Tak jak pisałem, zacząłem testem 250mg pon i czw, potem doszła deca 200mg pon i czw (od początku stosowania deki, caba 0,5 tabsa na tydzień i exe 0,5 tabsa co 3 dni) i pod koniec pierwszego flakona zaczęły się problemy (czyli gdzieś koło początku grudnia). Pierwszy raz w trakcie akcji opadł, jak stało się to drugi raz to postanowiłem odstawić dece z końcem flakonu i sprawdzić jak to wygląda na samym teściu. Przez pierwsze gdzieś 2 tygodnie raz było lepiej, a raz gorzej, ale ogólnie nie czułem pełnego wzwodu lub jak był to w trakcie potrafił opadać. Przeczuwając że prolaktyna jest mocno wywalona wziąłem caba po całym tabsie chyba w poniedziałek i potem w piątek i w piątek również cały tabs exe (zasugerowałem się wpisami na forum w innych tematach) i następnego dnia libido totalnie inne. Z rana wzwód z trudem przechodził, na sam widok kobiety, od razu chęci do działania. Zaraz po tym zrobiłem badania i oto wynik:

Estradiol Estradiol 131,30 pg/ml 7,63 42,60 H
Progesteron Progesteron 0,15 ng/ml
Prolaktyna Prolaktyna 16,38 mIU/l 86,00 324,00 L

Jak widać caba mocno działa. Pytanie do exe - czy trafił mi się fake, czy jest to kwestia dawki? 500 mg tygodniowo teścia, 0,5 tabsa co 3 dni (a przecież badania robione po tym jak wzięta cała tableta) a estro dalej mocno wywalone. Nie chcę się wymądrzać bo w tych tematach jestem początkujący, ale na poprzednim cyklu też oba te hormony miałem wywalone a libido było mocne, teraz czułem, że problem na pewno leży w prolaktynie przez dece i od razu jest poprawa. Aktualnie jest wszystko w porządku nawet na tym dość wysokim estro, ale ogólnie w pierwszej kolejności zastanawiam się czy trzymać go w tych ryzach (z poziomu wody na oko jestem zadowolony i przed badaniami spodziewałem się, że wlaśnie estro będzie w normie, sądząc po tym jaki miałem wynik estro na poprzednim cyklu, a jak wyglądałem).
Przechodząc do sedna. Waga mi wskoczyła o jakieś 8 kg, gdzie w pasie doszło 1-2 cm. Od połowy grudnia stosuję trochę lżejsze treningi i bardziej skupiłem się na jakosci, ale chciałbym jeszcze przytyć, żeby po redukcji coś zostało, a przy moich 190cm to uważam, że ze 100 kg przydałoby się mieć już na redukcji i dlatego chciałbym znowu wykorzystać 2 flakony deki, które mam, ale wolałbym jak najbardziej zminimalizować ryzyko efektów z deca dick. I pytanie - czy po prostu stosunek teścia do deki był za mały i ewentualnie obniżyć lekko dece lub ciut teścia podwyższyć, czy na dece jest to po prostu nieuniknione i ewentualnie kupować po prostu bolda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205592
Jak zwiekszysz test to poziom estro bedzie jeszcze wyzszy,dece wbijasz 400 mg/tydz to jak ja obnizysz to przyrosty sie zatrzymaja.
Jak dlugo planujesz jeszcze masowac?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2752
Dece odstawilem od razu po pierwszym flakonie widzac zle efekty. Teraz jest natomiast (szczegolnie po zbiciu prolaktyny) mega libido i ciagle chodze nabuzowany i przed akcja stoi twardo ale w trakcie potrafi opasc i juz sie robi dupa. Zastanawiam sie czy to kwestia estro czy raczej glowy, przez to ze zaczely sie problemy. Na pierwszym cyklu samego tescia i wina az ciezko mi bylo konczyc, tak samo na poczatku tego cyklu (mimo ze estro tez bylo wybite). Wiec dece raczej w ogole odpuszcze bo mocno mnie blokuje z tego co widze. Zastanawiam sie tylko czy skoro ciagle mam ochote i wszystko dziala, ale sa momenty ze w trakcie opada, to moga to byc kwestie hormonow czy tylko glowy?

Edit. Tescia leci stala dawka 500mg i jesli chodzi o przyrosty czy wyglad to jestem naprawde zadowolony. Deca wg. mnie powodowala ze bylo to po prostu szybsze i pozwalalo na szybsza progresje ciezaru.


Zmieniony przez - tororosso w dniu 2017-01-06 13:12:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205592
Jesli chodzi o akcje podczas to na 90 % glowa - wlacza Ci sie myslenie i to powoduje miekkosc
Mozesz dac teraz bolda ale pamietaj ze minimum to kilkanascie tygodni aby w pelni wykorzystac jego dzialanie

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2752
Tez myslalem o boldzie, ale cytalem ze minimum 700mg. Ale znowu czy faktycznie jest az tyle potrzebne, przy moim "stazu" ze srodkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205592
Daj 2 x 200-300 mg /tydz obserwuj jak bedzie na Ciebie dzialal


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2017-01-06 14:59:57

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2752
Dzieki za rady. Mam jeszcze pytanie odnosnie progesteronu. Nie wkleily sie widelki z twgo co widze ale ja mam 0,15 czuli idealnie gorna granica. Warto dorzucic proviron?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205592
Jesli jest w normie to nie ma sensu go zbijac

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2752
Kolejny raz wychodzi w trakcie cyklu pytanie, a że nie widziałem ostatnio nic podobnego to piszę.
Drugi raz z rzędu zdarzyło mi się że, przy hcg (pregnyl) rozpuszczalnika było mniej. Insulinówki 1ml, a raz po nabraniu było 3/4 a teraz 2/3 pompki. Pregnyl nie jest kupowany bezpośrednio w aptece, więc zastanawiam się, czy jest to norma że w fiolce z rozpuszczalnikiem są różne ilości płynu, czy jest coś nie tak. Do tej pory, bez tych 2 razy, zarówno ovigil jak i pregnyl były zawsze na całą insulinówkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205592
Powiem szczerze ze jak wbijam to zawsze mam 1 ml co prawda nie wbijam insulinowka ale roznice 1/3 na pewno bym dostrzegl

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to gino czy paranoja?

Następny temat

Testosterol

WHEY premium