SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drążek

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
Nie moge znaleść zadnego sklepu w Krakowie(nie internetowy) w którym mógl bym kupić drążek, poręcze itd.....
Nie znacie namiarów żadnych?

Zmieniony przez - turok16 w dniu 2006-11-21 10:40:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
kumpel ma na siłce zamontowany drążek oraz drabinke własnej roboty, pragnę dodać że drążek jest w stanie utrzymać mnie i kumpla a tu patrze...rurka za 100 zł i 120 kg wytrzymałość....

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
Za 100zł juz można kupić drążek niezły, tylko gdzie? Nie chce przez net tym razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
A GO SPORT'u nie ma krakowie? W gosportach jest wszystko co sie chec do silowni:) zalezy tez czy to ma byc drazek do futryny, czy jakis profesjonalny..

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
Do futryny to za 20zł w Tesco jest, ale nie o taki mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10069
ja swój sam zrobilem...

ale gdzie kupic... hmmm przychodzi mi do glowy tylko allegro ale ty nie chcesz przez net to niewiem...

moze zrób tak jak ja... mnie koszty wyszly cos ok 30 zl

...żyj krótko a dobrze...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kąpiel

Następny temat

tatuaż a silka

WHEY premium