SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dosyć nietypowy problem u mężczyzny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 262
Siemano

Piszę do Was z prośba o pomoc i poradę co mam zrobić z moim probleme...

A wiec tak,chodzi o moje włosy na nogach.Na prawej nodze mam normalnie rosnące wloski białe,nie za długie.Gorzej jest z lewą nogą,która wygląda na niepełnosprawną xD.
Włoski na niej są długie,ciemne,mocne.Wygląda to słabo jeżeli ktoś się przypatrzy.Tak się składa,że najprawdopodobniej kiedyś w dzieciństwie podczas kompieli musiałem ogolic jednorazową maszynka lewą nogę i stąd taki efekt.Nie robiłbym z tego takiego problemu ale wiele razy zwrócono mi na to uwagę np,na basenie,że coś jest nie tak.No i nie wygląda to zbytnio estetycznie.

I teraz chciałbym się was poradzić co zrobić,żeby te włoski były na tej lewej nodze takie jak na prawej,lub chociaż niech będą krótsze i jaśniejsze?.

Myślałem nad depilacja pasta cukrową ale nie wiem czy dam rade.Te włosy sa sporej dlugosci 2cm około albo depilator ale nie wiem czy po nim nie odrosną jeszcze wieksze...

Wiem,że temat z dupy ale dla mnie ważny.Jeżeli miał ktoś taki nietypowy problem i wie jak sobie z nim poradzić proszę o poradę.

Tutaj dodam fotki jak to wygląda w rzeczywistości.



Dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 262
Pawcik123
Siemano

Piszę do Was z prośba o pomoc i poradę co mam zrobić z moim probleme...

A wiec tak,chodzi o moje włosy na nogach.Na prawej nodze mam normalnie rosnące wloski białe,nie za długie.Gorzej jest z lewą nogą,która wygląda na niepełnosprawną xD.
Włoski na niej są długie,ciemne,mocne.Wygląda to słabo jeżeli ktoś się przypatrzy.Tak się składa,że najprawdopodobniej kiedyś w dzieciństwie podczas kompieli musiałem ogolic jednorazową maszynka lewą nogę i stąd taki efekt.Nie robiłbym z tego takiego problemu ale wiele razy zwrócono mi na to uwagę np,na basenie,że coś jest nie tak.No i nie wygląda to zbytnio estetycznie.

I teraz chciałbym się was poradzić co zrobić,żeby te włoski były na tej lewej nodze takie jak na prawej,lub chociaż niech będą krótsze i jaśniejsze?.

Myślałem nad depilacja pasta cukrową ale nie wiem czy dam rade.Te włosy sa sporej dlugosci 2cm około albo depilator ale nie wiem czy po nim nie odrosną jeszcze wieksze...

Wiem,że temat z dupy ale dla mnie ważny.Jeżeli miał ktoś taki nietypowy problem i wie jak sobie z nim poradzić proszę o poradę.

Tutaj dodam fotki jak to wygląda w rzeczywistości.

https://zapodaj.net/4163d5840c003.jpg.html


Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 262
Więcej zdjęć nie moge dodac bo nie mieści się na stronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Możesz spróbować usunąć włosy z obu nóg i zobaczyć czy będą odrastały symetrycznie, sposobów jest wiele zapytaj mamy, dziewczyny czy siostry.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 756
Są różne kremy rozjaśniające włoski, które możesz kupić np. w rossmanie. Możesz spróbować nakładać ten krem na nogę z większym owłosieniem :) to może Ci pomóc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki preparat na głęboki sen?

Następny temat

Rehabilitant-Masażysta Warszawa

WHEY premium