SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wklesle sutki u mezczyzny. ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1589
Elo.
Mam pytanko (jak zwykle). :P Drecza mnie moje sutki... Czytalem na necie ze chlopacy powinni miec raczej wklesle sutki na innych stronach pisali zas ze maja byc odstajace. Ja waze 80 kg i mam 182 cm wzrostu (klata nie jest ani chuda troszke tlusciejsza ale nie tak zeby miec dziewczece piersi :P) Moj problem jest taki > Kiedy np. kompie sie sutki stercza, kiedy dotkne tez po chwili "budza sie" a tak keidy np. teraz pisze sa schowane :P Jak to powinno byc maja byc w koncu schowane czy przez cal ydzien maja sterczec? ;/

Elo elo xD !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Porównaj z kolegą / bratem / ojcem i sam dojdziesz do tego.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1589
Pewnie powiem starszemu zeby pokazal mi sutki... Jeszcze lepiej zapytam kolegi jak wyglodaja jego suty? ^^
1

Elo elo xD !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
A tutaj pytasz obcych ludzi...
No widzisz...
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1589
No akurat to co innego niz w Rl'u ... Ale moglbys juz mi odpowiedziec ;/
1

Elo elo xD !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 832
sutki pod wpływem dotyku, musnięcia, zimna, wody robią się sterczące, twardsze. Normalnie są miękkie, pod wpływem gorąca podobnie.

Zmieniony przez - dr med. w dniu 2008-05-25 23:30:21
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oko?

Następny temat

Intymne pytanie :)

WHEY premium