SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dostane Tutaj Odpowiedz? %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
yo,

tak sobie sniadanko zajadam czytam rozne fora i zaczalem sie zastanawiac na takim planem

test non stop 250-750mg week plus

slin 6-8tyg 3x w tyg (2-3pierwsze posilki) 5-8iu
ghrp/cjc 3x ed 120mcg
gh 3x w tyg (po treningu) 10iu naraz (trening rano przewaznie)

co Wy na to koksy, jak to widzicie , slin dodany na lepsze przerobienie 3pierwszych posilkow, gh na lepsza regeneracje i wiecej gh bo ghrp i cjc leca caly czas

ewentualnie jak byscie to widzieli odnosnie slinu by wskakiwac z czyms takim cyklicznie, przez ile tyg ON ile OFF ...



Zmieniony przez - jordanwlkp w dniu 2010-10-16 13:15:38

DreamChaser

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzordz nikt Cie nie lubi i nie pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
jestes niezniszczalny jordan sog

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
nikt nie pomoze bo wiekszosc to 15latki z fantazja o 50cm na lapie po 150tabl mety

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mamo ja chce 60 w łapie przy 80 kg wagi mamo !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
jord, a co sadzisz o jechaniu na samych peptydach, bez zadnych saa, nawet testa? ma to jakikolwiek sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Czesc Dzordz:)

Co do slinu sie nie wypowiadam bo sie tego nie tykam:)

Co do reszty to imho test for life jest ok ale aby dac odpoczac organizmowi robilbym blast & cruise. 250mg/w jako doza "dozywotnia" przez kilka tygodni i wtedy aby jaja nie uschly lekko hcg. A potem podbicie dawki na 750-1g/w i ofkors juz bez hcg.
HGH bym walil zastepczo z ghrp, ktore dziala jako "odblok" po cyklu z gh.

Gdy robilbym podtrzymanie to tesc 250mg/w i ghrp pare razy na dzien. Na "cyklu" podbity tesc i gh.

Imho fajna opcja:)

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
roid, gh chce dac tylko w dni treningowe bo mam kilka "zbednych" fiolek to coby sie nie zmarnowalo strzele dla lepszego samopoczucia

test wiadomo,250mg-week to opcja na "mostek" max 6-8tyg pozniej powrot na bombe

tylko ciekaawi mnie ta opcje ze slinem na kilka tyg


zwierz, same peptydy tez dadza rade , to tak jakbys lecial gh solo...bez androgenu szalu nie bedzie ale na bank bedziesz widzial poprawe
tak czy inaczej dalbym chociaz te 250testa na tydzien

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
spoko, ja czysto teoretycznie pytam, a jestes dobrym praktykiem ktorego mozna zapytac

sogaczyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
A teraz czas na moje pytanie w tym temacie.Mam chęć wjechać na testa non stop.wiadomo co jakiś czas na 6 tyg 200-250 week ale jakbym wypadł z badaniami w tym okresie na teścia?Robił ktoś ma doświadczenie.Ogólne badania typu cholesterol OB jak wypadają tez mnie ciekawi.Na te peptydy też mam chęć i jordan je osądzasz?Nie lepiej co jakiś czas do testy wrzucić orala jakiegoś.Jaką to robi robotę?Warto?

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
to ja tez sie wtrace, mam nadzieje ze jordan nie bedzie zly

mianowicie; test for live fajna sprawa ale co jak po kilku latach delikwent jednak postanowi skonczyc kuracje? There's no turning back (teoretycznie)

Z gory mowie ze przewalilem wszystkie fora jakie istnija i rozmawialem nt temat z wieloma osobami ale u nas na forum sie o tym nie pisze wiec jakie wasze zdanie panowie? Co potem? jak z PCT? czy wogole jest jeszcze co PCT'ować?...




Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2010-10-16 20:17:57

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta

Następny temat

Konkretny cykl...

WHEY premium